Понеділок, 24 Червня, 2024

Android зможе самостійно вивільнити мегабайти для встановлення нового додатка: функція автоматичної архівації

Користувачі Android часто стикаються з проблемою, коли при спробі встановити додаток вони отримують сповіщення про відсутність вільного місця та пропозицію звільнити його, видаливши непотрібні додатки. Однак буває так, що і після видалення якогось додатка Android продовжує казати, що місця не вистачає. Така ситуація може залишитися в минулому, адже скоро Android почне автоматично звільняти місце на диску, не вимагаючи  користувача видаляти додатки самостійно.

У своєму блозі Google повідомляє, що однією з головних причин видалення додатків на смартфоні є звільнення місця на диску.

Щоб зменшити кількість непотрібних видалень і допомогти користувачам успішно встановлювати нові програми, пошуковий гігант створив функцію автоматичного архівування. Після її активації, вона може допомогти йому автоматично звільнити майже до 60% місця для зберігання програми, не видаляючи конфігураційні файли та дані користувача.

З автоархівацією програми, які рідко використовуються, будуть частково видалені з пристрою для економії місця, а значок програми та особисті дані програми користувача збережуться. Коли користувач захоче знову почати користуватися програмою, він може просто торкнутися її значка, щоб повторно завантажити її (якщо програма все ще доступна в Google Play) та продовжити наче її не видаляли.

Автоархівація доступна лише для програм, які були створені з використанням нового формату додатків на Android – App Bundle.

  • Користувачі отримають можливість увімкнути автоматичне архівування за кілька кроків:
  • Користувач намагається встановити нову програму, коли на пристрої закінчилося сховище.
  • З’являється спливаюче вікно із запитом, чи бажає користувач увімкнути автоматичне архівування.
  • Якщо користувач погоджується, програми, які не використовуються на пристрої користувача, автоматично архівуються, щоб звільнити достатньо місця для встановлення нової програми.
Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися