Четвер, 30 Травня, 2024

Анонсовано надміцне скло Gorilla Glass 5-го покоління

Коли трапляється той самий негарний момент, коли ваш смартфон стрімко летить униз на підлогу, єдине, що знаходиться між вами та заміною екрана, – це скло Gorilla Glass від компанії Corning. Надміцне скло, яке стійке до подряпин та механічного впливу, встановлене в більш ніж 4,5 млрд мобільних пристроїв, у першу чергу – смартфонів.

Сьогодні компанія Corning, котра є розробником скла, оголосила про появу чергового, вже п’ятого покоління Gorilla Glass. Нове скло, згідно із заявою виробника, стало ще міцнішим і витривалішим, багато уваги приділялося саме питанням ударостійкості. Розробники підкреслюють, що Gorilla Glass 5 витримує падіння з висоти 1,6 метра.

corning-gorilla-glass-5_

Звичайне натрієво-кальцієво-силікатне скло такий тест не проходить; у четвертого покоління скла Corning він закінчується вдало для 80 тестових зразків. Нове скло Gorilla Glass 5  залишається неушкодженим у 100% випадків.

Gorilla Glass 5 за своїми властивостями в два рази міцніше скла попереднього покоління, тож інженери Corning за останні два роки (саме стільки минуло з моменту появи Gorilla Glass 4) даремно часу не гаяли.

Очікується, що перші пристрої, які отримають захисне скло нового покоління, з’являться вже до кінця 2017 року. Зважаючи на партнерство Corning та Apple, можна розраховувати на те, що Gorilla Glass 5 зявиться в iPhone 8, а можливо – навіть і в iPhone 7.

Джерело MacRumors

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися