5 популярних програм для виправлення збоїв Windows

З годинами роботи у Windows накопичуються різні помилки від некоректної роботи програм, неправильних налаштувань тощо. Часто це типові збої, які можна виправити автоматизованими засобами. Ось п’ять популярних програм, які можуть виправити помилки у Windows.

 1. Microsoft Fix it

Microsoft Fix it – це інструмент автоматичного усунення неполадок операційних систем сімейства Windows від розробника цієї ОС, компанії Microsoft. Утиліти Fix it не універсальні, вони створюються для точкового виправлення окремих помилок, наприклад, проблем з копіюванням файлів, читанням DVD, очищенням кошика, автозапуском програм тощо. Ось як завантажити версію для своєї проблеми:

 • зайдіть на сторінку Центру рішень Microsoft;
 • виберіть тему своєї проблеми;
 • вкажіть тип неполадки;
 • завантажте утиліту Fix it зі списку запропонованих, опис якої найточніше відповідає вашій проблемі.
 1. NetAdapter Repair All In One

Утиліта NetAdapter Repair All In One розрахована на трохи більш досвідчених користувачів, ніж Microsoft Fix it. Адже вона не усуває помилки автоматично, а пропонує людині вказати, що треба виправити. Як це зрозуміло з назви, NetAdapter Repair бореться з мережевими збоями: налаштування DHCP, файл Hosts, адреси DNS, таблиці маршрутизації, протокол NetBIOS, налаштування приватності в мережі, налаштування мережевих служб Windows.

 1. Kerish Doctor

Kerish Doctor – це програма-оптимізатор, яка разом виправляє багато проблем і збільшує продуктивність комп’ютера. Розробники кажуть, що вона виправляє такі проблеми, як помилки реєстру, видаляє сміття, оптимізує служби, контролює системні події, захищає від вірусів, закриває вразливості Windows і програм.

Програма Kerish Doctor поширюється умовно-безплатно. Тривалість пробного періоду становить 15 днів, ліцензія на 3 комп’ютери коштує 147 грн.

 1. Anvisoft PC PLUS

Anvisoft PC PLUS бореться з такими проблемами:

 • рішення проблем зі значками і ярликами на робочому столі;
 • усунення збоїв мережевих підключень;
 • усунення помилок програмного забезпечення, зокрема, відсутність необхідних бібліотек (dll);
 • виправлення системних помилок, інформування користувача про неполадки;
 • рішення проблем в популярних іграх, наприклад, FIFA World і Angry Birds;
 • очищення кешу браузера.
 1. Registry Repair

Registry Repair – проста в управлінні програма для виправлення помилок реєстру Windows 7, 8 і XP. Вона перевіряє системний реєстр на наявність неправильних шляхів, не до кінця проведених записів і автоматично виправляє це. Registry Repair уміє розпізнавати до 18 типів помилок у реєстрі. При цьому розробник гарантує, що програма не допустить випадкових помилок, які можуть порушити завантаження і працездатність Windows.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я