П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Антироутер вбереже від небажаних гостей

Скоро можна буде спати спокійно і менше боятися сучасної розвідки за допомогою дронів, прихованих камер і мікрофонів та навіть Google Glass. Від них убезпечить гаджет Cyborg Unplug, який видаватиме тривожний сигнал кожного разу, як хтось намагатиметься шпигувати. Окрім цього, пристрій також не дозволить розвідникам під’єднатися до домашньої мережі Wi-Fi, щоб вкрасти приватні дані.

В основі Cyborg Unplug лежить програмне забезпечення Glasshole.sh, розроблене німецьким програмістом Джуліаном Олівером. Він написав його на початку літа, щоб виявляти підключені до його бездротової мережі окуляри доповненої реальності Google Glass та блокувати їм вихід в інтернет. Розробкою відразу ж зацікавилося безліч потенційних користувачів, які не хочуть, щоб відео з їхньою участю транслювали онлайн.

Після цього автор зрозумів, що можна випустити спеціалізований пристрій. Таким став Cyborg Unplug, який вставляється в розетку та безперервно сканує бездротові мережі. Він шукає потенційно шпигунські пристрої, які знімають відео та тут же відправляють його через мережу на віддалені сервера або транслюють онлайн. Після виявлення такого гаджета Cyborg Unplug подає візуальний сигнал, відправляє повідомлення на смартфон та автоматично відключає шпигуна від Wi-Fi.

Продажі Cyborg Unplug стартують найближчими місяцями. Проста версія з лампочкою коштуватиме $50, а дорожча на основі Android – $100.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися