Субота, 20 Квітня, 2024

Більшість користувачів не бачать сенсу у менеджерах паролів

Користувачі не бачать практичної цінності у додатках зберігання паролів та зберігають свої паролі деінде. Про це повідомляє звіт від компанії OnePulse.

Компанія опитала думки 1000 людей щодо їх практики паролів. Більше чверті (27%) не бачать сенсу у використанні менеджера паролів. Ще чверть (26%) воліли б зберегти свої паролі в іншому місці. Тобто приблизно половина респондентів взагалі не користуються менеджером паролів.

З тих, хто користується менеджерами паролів, приблизно п’ята частина (20%) завантажили безкоштовний менеджер паролів або той, який постачався в комплекті з іншим комерційним програмним забезпеченням. Решта 27% вирішили дозволити своєму браузеру зберігати та керувати своїми паролями.

З 1000 респондентів опитування половина (49%) має менше 100 паролів для керування, тоді як 14% обробляють від 100 до 500. Значна частина (30%) не захотіла називати жодних конкретних цифр, але 6% сказали, що їм потрібно підтримувати до 500 паролів.

Коли справа доходить до оплати програмного забезпечення для керування паролями, респонденти, здається, досить стиснуті. Більшість (47%) не хотіли говорити, скільки вони витратили, але двоє з п’яти (39%) вирішили скористатися безкоштовною версією. Приблизно по 4% припадає на тих, хто платить близько 2 доларів, тих, хто платить до 6 доларів, і тих, хто платить більше 6 доларів.

Експерти з кібербезпеки погоджуються, що менеджери паролів є одним із основних інструментів онлайн-безпеки, поруч із рішеннями двофакторної аутентифікації (2FA) або біометричними. Ці інструменти здатні легко генерувати надійні паролі, сповіщати користувачів, коли настав час їх змінити, і зберігати їх у безпечному середовищі. Більшість із них також є кросплатформними, що дає користувачам доступ на різних пристроях, включаючи ПК, мобільні телефони та планшети.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися