Вівторок, 16 Липня, 2024

Апдейт 1.4 для WoT: оновлена графіка і колісні танки

5 лютого вийшло одне з найбільших оновлень WoT із запланованих у 2019-му. У новому апдейті додали легкі колісні танки для Франції. Для них створили окрему гілку розвитку під 6-10 рівень, яка відкривається після дослідження AMX ELC bis. Колісні машини навіть отримали новий клас – спеціалізований розвідник.

Протестити можна буде такі танки:

  • AMD Panhard 178B;
  • Hotchkiss EBR;
  • AML Lynx 6×6;
  • Panhard EBR 90 (mle. 64);
  • Panhard EBR 105.

Спеціалізовані розвідники отримають свої «фішки», серед яких два режими їзди і магнітний автоприціл. І якщо з прицілом все зрозуміло – він повинен спростити процес стрільби, – то режими їзди виглядають цікавіше: у звичайному режимі менша швидкість, але краща керованість машини, у швидкісному – навпаки. У World of Tanks сподіваються, що гравцям зайде новий швидкісний стиль гри на колісній техніці.

Крім танків в апдейті 1.4 також з’явилася батопотокова промальовка, покликана збільшити FPS на середніх і потужних ПК, і нова карта «Загублене місто». Турнірні гравці вже знайомі з нею, але тепер її істотно доробили, розширили до розміру 1000х1000 м і пустили в загальний доступ.

1 коментар

  1. Ну и как карта? Кто в курсе? Я тут еще набрел на форумах на информацию о том, что можно пополнить танки ворлд с мобильных телефонов, если установить приложение Global24 так как с него донатить можно без лишних потерь, а пополняется глобал24 с телефона без проблем, со своего киевстара уже несколько раз так задонатить удалось и проблем не возникло, все легко и просто оказалось, все в три клика делается

Comments are closed.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися