Субота, 9 Грудня, 2023

7 корисних додатків від Microsoft для Android-смартфонів

Смартфони на базі ОС Windows не набули широкого поширення і сьогодні є швидше ексклюзивом, ніж практичним гаджетом. Проте у Microsoft створили багато додатків для сучасних ОС Android, які за зручністю не поступаються своїм десктопним аналогам. Нижче ми розповімо про найпопулярніші програми, які перетворять ваш смартфон на справжній Windo-фон.

Microsoft Office

PowerPoint, Word та Excel – найпопулярніші продукти Microsoft для Android. З їхньою допомогою можна редагувати документи, створювати презентації або електронні таблиці прямо на своєму телефоні. Основний функціонал цих продуктів безкоштовний, тому для повсякденної роботи з документами достатньо фрі-версій PowerPoint, Word і Excel.

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.word&hl=ru&gl=ru]

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.excel&hl=ru&gl=ru]

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.powerpoint&hl=ru&gl=ru]

OneNote

Один із найпопулярніших додатків для створення заміток є головним конкурентом Evernote. У OneNote ви можете друкувати, малювати або писати в будь-якому місці на аркуші нотатки. Також у цій програмі можна сканувати рукописні або друковані записи. Функцію додавання аудіо-/відеофайлів і зображень теж передбачено.

Останнім часом додаток набирає аудиторію через подорожчання функціоналу Evernote, тому якщо ви не хочете переплачувати, варто розглянути OneNote як аналог.

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.onenote&hl=ru&gl=ru]

Microsoft Launcher

Зараз існує безліч лаунчерів для Android з різним функціоналом та оформленням, але Microsoft Launcher відрізняється особливою зручністю. Тут на стартовому екрані відображаються заплановані зустрічі та події з календаря, контакти та документи. Користувач може вільно налаштовувати віджети, програми та встановлювати фони робочого столу.

[appbox googleplay id=com.microsoft.launcher&hl=ru&gl=ru]

Outlook

Outlook – один із найкращих «поштовиків» для Android. З його допомогою можна керувати електронною поштою з акаунтів Microsoft Exchange, Gmail, Yahoo, Outlook.com та інших сервісів. Outlook дозволяє прикріплювати до листів файли Google Drive, OneDrive і Dropbox, а також архівувати або видаляти листи за допомогою жестів.

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.outlook&hl=ru&gl=ru]

Skype

Мабуть, Skype не потребує презентації. Незважаючи на велику кількість аналогів, він впевнено посідає перше місце в категорії відеодзвінків. Випущена для Android версія важкувата, але вона гарантує високу якість зв’язку та зручний інтерфейс. А лайт-Skype дозволить зберегти пам’ять і трафік, хоча і надає менше можливостей, ніж оригінал.

[appbox googleplay id=com.skype.raider&hl=ru&gl=ru]

[appbox googleplay id=com.skype.m2&hl=ru&gl=ru]

Office Lens

Одна з найкращих програм для сканування документів. Може розпізнати практично все, що друкують на папері: документи, квитанції, візитні картки. Досить навести камеру свого смартфона на текст, і додаток перетворить його на якісне зображення. Програма синхронізована з OneNote, Office і OneDrive, тому користувач може конвертувати скани в документи PowerPoint, PDF і Word.

[appbox googleplay id=com.microsoft.office.officelens&hl=ru&gl=ru]

Xbox

Додаток створено для власників консолі Xbox One. У програму вбудований віртуальний контролер, який дозволяє управляти консоллю за допомогою смартфона. Також тут можна купувати ігри в Microsoft Store, переглядати повідомлення та досягнення.

[appbox googleplay id=com.microsoft.xboxone.smartglass&hl=ru&gl=ru]

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися