7 корисних додатків від Microsoft для Android-смартфонів

Смартфони на базі ОС Windows не набули широкого поширення і сьогодні є швидше ексклюзивом, ніж практичним гаджетом. Проте у Microsoft створили багато додатків для сучасних ОС Android, які за зручністю не поступаються своїм десктопним аналогам. Нижче ми розповімо про найпопулярніші програми, які перетворять ваш смартфон на справжній Windo-фон.

Microsoft Office

PowerPoint, Word та Excel – найпопулярніші продукти Microsoft для Android. З їхньою допомогою можна редагувати документи, створювати презентації або електронні таблиці прямо на своєму телефоні. Основний функціонал цих продуктів безкоштовний, тому для повсякденної роботи з документами достатньо фрі-версій PowerPoint, Word і Excel.

Microsoft Word
Microsoft Word
Price: Free
Microsoft Excel
Microsoft Excel
Price: Free
Microsoft PowerPoint
Microsoft PowerPoint

OneNote

Один із найпопулярніших додатків для створення заміток є головним конкурентом Evernote. У OneNote ви можете друкувати, малювати або писати в будь-якому місці на аркуші нотатки. Також у цій програмі можна сканувати рукописні або друковані записи. Функцію додавання аудіо-/відеофайлів і зображень теж передбачено.

Останнім часом додаток набирає аудиторію через подорожчання функціоналу Evernote, тому якщо ви не хочете переплачувати, варто розглянути OneNote як аналог.

Microsoft OneNote
Microsoft OneNote
Price: Free

Microsoft Launcher

Зараз існує безліч лаунчерів для Android з різним функціоналом та оформленням, але Microsoft Launcher відрізняється особливою зручністю. Тут на стартовому екрані відображаються заплановані зустрічі та події з календаря, контакти та документи. Користувач може вільно налаштовувати віджети, програми та встановлювати фони робочого столу.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Outlook

Outlook – один із найкращих «поштовиків» для Android. З його допомогою можна керувати електронною поштою з акаунтів Microsoft Exchange, Gmail, Yahoo, Outlook.com та інших сервісів. Outlook дозволяє прикріплювати до листів файли Google Drive, OneDrive і Dropbox, а також архівувати або видаляти листи за допомогою жестів.

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook
Price: Free

Skype

Мабуть, Skype не потребує презентації. Незважаючи на велику кількість аналогів, він впевнено посідає перше місце в категорії відеодзвінків. Випущена для Android версія важкувата, але вона гарантує високу якість зв’язку та зручний інтерфейс. А лайт-Skype дозволить зберегти пам’ять і трафік, хоча і надає менше можливостей, ніж оригінал.

Skype Lite - Free Video Call & Chat
Skype Lite - Free Video Call & Chat

Office Lens

Одна з найкращих програм для сканування документів. Може розпізнати практично все, що друкують на папері: документи, квитанції, візитні картки. Досить навести камеру свого смартфона на текст, і додаток перетворить його на якісне зображення. Програма синхронізована з OneNote, Office і OneDrive, тому користувач може конвертувати скани в документи PowerPoint, PDF і Word.

Xbox

Додаток створено для власників консолі Xbox One. У програму вбудований віртуальний контролер, який дозволяє управляти консоллю за допомогою смартфона. Також тут можна купувати ігри в Microsoft Store, переглядати повідомлення та досягнення.

Xbox
Xbox
Price: Free

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я