7 корисних додатків від Microsoft для Android-смартфонів

Смартфони на базі ОС Windows не набули широкого поширення і сьогодні є швидше ексклюзивом, ніж практичним гаджетом. Проте у Microsoft створили багато додатків для сучасних ОС Android, які за зручністю не поступаються своїм десктопним аналогам. Нижче ми розповімо про найпопулярніші програми, які перетворять ваш смартфон на справжній Windo-фон.

Microsoft Office

PowerPoint, Word та Excel – найпопулярніші продукти Microsoft для Android. З їхньою допомогою можна редагувати документи, створювати презентації або електронні таблиці прямо на своєму телефоні. Основний функціонал цих продуктів безкоштовний, тому для повсякденної роботи з документами достатньо фрі-версій PowerPoint, Word і Excel.

OneNote

Один із найпопулярніших додатків для створення заміток є головним конкурентом Evernote. У OneNote ви можете друкувати, малювати або писати в будь-якому місці на аркуші нотатки. Також у цій програмі можна сканувати рукописні або друковані записи. Функцію додавання аудіо-/відеофайлів і зображень теж передбачено.

Останнім часом додаток набирає аудиторію через подорожчання функціоналу Evernote, тому якщо ви не хочете переплачувати, варто розглянути OneNote як аналог.

Microsoft Launcher

Зараз існує безліч лаунчерів для Android з різним функціоналом та оформленням, але Microsoft Launcher відрізняється особливою зручністю. Тут на стартовому екрані відображаються заплановані зустрічі та події з календаря, контакти та документи. Користувач може вільно налаштовувати віджети, програми та встановлювати фони робочого столу.

Microsoft Launcher
Microsoft Launcher
Price: Free

Outlook

Outlook – один із найкращих «поштовиків» для Android. З його допомогою можна керувати електронною поштою з акаунтів Microsoft Exchange, Gmail, Yahoo, Outlook.com та інших сервісів. Outlook дозволяє прикріплювати до листів файли Google Drive, OneDrive і Dropbox, а також архівувати або видаляти листи за допомогою жестів.

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook
Price: Free

Skype

Мабуть, Skype не потребує презентації. Незважаючи на велику кількість аналогів, він впевнено посідає перше місце в категорії відеодзвінків. Випущена для Android версія важкувата, але вона гарантує високу якість зв’язку та зручний інтерфейс. А лайт-Skype дозволить зберегти пам’ять і трафік, хоча і надає менше можливостей, ніж оригінал.

Skype Lite - Free Video Call & Chat
Skype Lite - Free Video Call & Chat

Office Lens

Одна з найкращих програм для сканування документів. Може розпізнати практично все, що друкують на папері: документи, квитанції, візитні картки. Досить навести камеру свого смартфона на текст, і додаток перетворить його на якісне зображення. Програма синхронізована з OneNote, Office і OneDrive, тому користувач може конвертувати скани в документи PowerPoint, PDF і Word.

Xbox

Додаток створено для власників консолі Xbox One. У програму вбудований віртуальний контролер, який дозволяє управляти консоллю за допомогою смартфона. Також тут можна купувати ігри в Microsoft Store, переглядати повідомлення та досягнення.

Xbox
Xbox
Price: Free