Середа, 29 Травня, 2024

Як перевести офлайн бізнес в онлайн

В сучасних реаліях для бізнесів, що виробляють чи продають товари, перехід в онлайн далеко не забаганка чи модний тренд. Таке рішення дійсно збільшує можливості для розвитку. Успішна розробка інтернет-магазину та його запуск дає бізнесу переваги над тими, хто досі не продає онлайн.

65609e41a52e9.webp

Поговоримо про те, які саме вигоди дає перехід в онлайн і поділимось покроковою інструкцією запуску інтернет-магазина.

Присутність бізнесу онлайн: основні вигоди

Отже, які практичні вигоди дає бізнесу перехід в онлайн і запуск власного інтернет-магазину?

  • Менша залежність від складу та торгових точок. Для будь-якого офлайн бізнесу в сфері торгівлі, витрати на склад та оренду торговельних приміщень є одними з найбільших та найвідчутніших за обсягом статей видатків.
  • Доступ до більшої кількості покупців. Навіть зайве казати, що маючи доступ в онлайн, компанія може контактувати з більшою аудиторією та залучити більше покупців. Звісно, дуже багато залежить від того, наскільки ефективним буде ваш інтернет-маркетинг та наскільки продуктивно працюватимуть продажі. Однак, при рівності цих факторів саме інтернет-магазини показують кращі результати за кількістю продажів та обсягу виторгу.
  • Більше можливостей для виходу на міжнародні ринки. Так, навіть у складні часи українці активно працюють та продають зокрема за кордон. Звісно, для цього вам необхідний багатомовний інтернет-магазин з трафіком.
  • Більше можливостей для залучення партнерів та співробітників. Інтернет-магазин можна використати не лише як інструмент продажів. Він часто виступає і як альтернатива корпоративному сайту. Тут можна публікувати новини компанії та іншу важливу інформацію.

Крім цього, з інтернет-магазином набагато легше виводити нові товари на ринок. Ви можете запустити рекламну кампанію та використовувати інші маркетингові інструменти.

Як вивести бізнес в онлайн завдяки інтернет-магазину

Отже, ви прийняли рішення виводити бізнес в онлайн. Для цього вам потрібно зробити кілька послідовних кроків.

  1. Визначити, чи буде ваш бізнес продавати тільки онлайн, чи працюватимуть і офлайн торговельні точки. Це рішення впливатиме на всі подальші, та певною мірою визначатиме і вимоги до інтернет-магазину.
  2. Також вам необхідно визначити бюджет на роботи зі створення інтернет-магазину та впровадження супутніх сервісів. Бюджет на створення інтернет-магазину в більшості випадків стартує від 600 USD, До цього необхідно додати витрати на CRM з підключенням та налаштуванням, налаштування та ведення рекламних кампаній.
  3. Сформувати власні вимоги до інтернет-магазину та оформити їх в технічне завдання. З ним ви можете рухатись далі.
  4. Обрати платформу для створення інтернет-магазину та виконавців. Тут виникає найбільше складнощів та ризиків. З одного боку тому, що задача об’єктивно непроста, однак і недостатня увага до попередніх пунктів відіграє свою роль. Для більшості випадків оптимальним рішенням може стати створення інтернет-магазину на основі готових рішень та української платформи Shop-Express. Це SaaS платформа, тобто сервіс, який для простоти багато хто називає конструктором. Однак такий термін не відображає всіх можливостей платформи. Це повноцінна CMS із власним швидкісним хостингом, набором готових інтеграцій та службою підтримки.
  5. Після вибору платформи необхідно створити магазини з усіма необхідними сторінками та заповнити їх контентом і далі перейти власне до просування.
  6. Нарешті, необхідно адаптувати всі бізнес-процеси до онлайн продажів. Це означає налагодити комунікацію з клієнтами, пакування та відправку замовлень і так далі.

Коли все це буде зроблено, ви отримаєте ефект від переходу бізнесу в онлайн. Бажаємо успіхів. Використовуйте Shop-Express, щоб швидко запустити власний інтернет-магазин і трансформувати бізнес.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися