Апдейти Windows інсталюватимуться довше, але відчуття буде, що все проходить швидше

Microsoft запроваджує новий підхід до інсталяції апдейтів, відчути який можна буде вже у квітні з виходом нового випуску Windows 10

Двічі на рік Windows 10 отримує суттєві оновлення, і це означає, що близько години доводиться дивитися в екран комп’ютера без можливості ним користуватися. Microsoft пообіцяла, що з найближчим апдейтом користувачам здасться, що перехід на нову версію ОС потребуватиме менше часу. Хоча насправді оновлення почнуть проходити ще довше.Microsoft запроваджує новий підхід до інсталяції апдейтів, відчути який можна буде вже у квітні з виходом нового випуску Windows 10. В ньому процес оновлення ділиться на дві частини: онлайнову та офлайнову. Під час першої фази комп’ютером можна буде користуватися. А ось під час другої, яка наступає після перезавантаження ПК, доведеться вимушено спостерігати за лічильником інсталяції апдейту.

За оцінками Microsoft, випуск Windows 10 Creators Update, який став доступний близько року тому, потребував майже 82 хвилини під час офлайнової фази. З випуском Fall Creators Update восени 2017 року цей час вдалося скоротити до 51 хвилини. Майбутній квітневий апдейт, який ще не має імені, зменшить цей період до 30 хвилин.

Значне скорочення офлайнової фази відбулося за рахунок виконання більшої частини роботи під час онлайнового періоду. Під час нього фактично завантажується повна копія оновленої версії Windows. А вже в офлайновому режимі до неї переносяться налаштування, програми, драйвери тощо. Рік тому вся робота виконувалася в офлайновому режимі, що вимагало багато часу.

Хоча, за словами Microsoft, онлайнова фаза апдейтів триватиме довше, користувачі не повинні її відчувати. Вона виконується з низьким пріоритетом і матиме мінімальний вплив на продуктивність комп’ютера. Зате загалом здаватиметься, що апдейт проходить швидше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я