Apple, Google і Microsoft об’єднуються, щоб позбутися паролів

Це означає, що, наприклад, користувачі зможуть увійти у браузер Google Chrome, який працює під керуванням Microsoft Windows, за допомогою ключа доступу на пристрої Apple.

Компанії Apple, Google і Microsoft об’єднали зусилля, щоб розширити підтримку безпарольного входу в мобільних і настільних браузерах. Такий альянс має створити зручнішу та безпечнішу технологію входу, ніж сьогодні пропонують менеджери паролів та багатофакторна утентифікація.

Технологічні гіганти оголосили у четвер, що вони розширюють підтримку стандарту входу без пароля від Альянсу FIDO та Консорціуму World Wide Web.

Тобто незабаром можна буде використовувати свій смартфон для входу в програму або веб-сайт на пристрої поблизу, незалежно від операційної системи чи браузера. Для аутентифікації використовуватиметься та ж сама дія, як для розблокування смартфона, наприклад, перевірка відбитка пальця, сканування обличчя або PIN-код.

Користувачі також зможуть автоматично отримувати доступ до своїх облікових даних FiDO для входу або «ключів доступу» на кількох пристроях, включаючи нові, без необхідності повторно реєструвати кожен обліковий запис.

Хоча три компанії вже давно підтримують стандарт безпарольного входу від Альянсу FIDO, користувачі все ще змушені входити на кожен веб-сайт або додаток на кожному пристрою, перш ніж вони зможуть скористатися функцією без пароля.

Протягом наступного року три технологічні гіганти впровадять безпарольні стандарти входу FIDO в macOS і Safari; Android і Chrome; Windows і Edge.

Це означає, що, наприклад, користувачі зможуть увійти у браузер Google Chrome, який працює під керуванням Microsoft Windows, за допомогою ключа доступу на пристрої Apple.

Це значно ускладнить для хакерів віддалений доступ до даних для входу, оскільки для входу потрібен доступ до фізичного пристрою.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я