Apple хоче подрібнити айфони – лінійка iPhone 14 може бути першою

Наразі лінійку айфонів цілком можна назвати монолітною - старші моделі не мають суттєвих технологічних відмінностей від молодших. Apple планує подрібнити цей моноліт уже в iPhone 14.

Apple відходить від однакових смартфонів, зробивши айфони більш відмінними між собою. Перші кроки в цьому напрямку будуть помітні уже в лінійці iPhone 14, яка вийде цієї осені. Смартфони iPhone 15, які з’являться наступного року будуть ще більше відрізнятися.

Наразі лінійку айфонів цілком можна назвати монолітною – старші моделі не мають суттєвих технологічних відмінностей від молодших. Apple планує подрібнити цей моноліт уже в iPhone 14.

Моделі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max будуть значно відрізнятися від молодших iPhone 14 та iPhone 14 Max. В лінійці iPhone 15 значні відмінності матимуть навіть топові Pro та Pro Max.

Аналітик Мін-Чі Куо повідомив, що iPhone 15 Pro Max може отримати камеру-перископ, тоді як iPhone 15 Pro залишиться з більш традиційною камерою.

Перископна камера здатна плавно змінювати масштаб зображення, і про її появу в айфонах мріють уже давно. Куо каже, що така камера запропонує 5- або 6-кратне оптичне збільшення (порівняно з 3-кратним на поточних телефото модулях Apple), а також що вона використовуватиме 12-мегапіксельний датчик і матиме діафрагму f/2,8.

Тим часом у стандартних iPhone 15 і iPhone 15 Max цілком може й надалі бути відсутнім будь-який вид телеоб’єктива, і вони також можуть бути менш потужними, враховуючи, що цього року iPhone 14 і iPhone 14 Max матимуть гірші процесори, ніж моделі Pro.

Через цей поділ кожна з моделей Apple iPhone 15 може значно відрізнятися одна від одної. Але з лінійкою iPhone 16 може бути трохи більше єдності, оскільки Куо стверджує, що обидві моделі Pro отримають камеру-перископ. Можливо, Apple знову зробить лінійку айфонів монолітною, однак вона може мати інші функції або оновлення, які вона могла б зарезервувати для iPhone 16 Pro Max.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я