Ремонтуйте їх самі: Xiaomi також дозволила юзерам лагодити смартфони

У короткому твіті Xiaomi India оголосила, що працює над програмою самообслуговування, не вдаючись у подробиці

Слідом за Apple китайський виробник смартфонів Xiaomi оголосила про програму самостійного ремонту гаджетів користувачами. Поки що відомо лише про підготовку запуску такої програми. Вона також буде географічно обмежена Індією.

Після багатьох років судових баталій Apple здивувала усіх. Компанія, яка максимально говорила про небезпеку неавторизованих ремонтів дозволила будь-якому власнику iPhone купувати запчастини і міняти їх самостійно. Деталі цієї програми поки невідомі, тому залишається чекати, які саме умови міститиме програма.

Тим часом, Xiaomi оголосила про запровадження аналогічної програми «сам собі ремонтник». У короткому твіті Xiaomi India оголосила, що працює над програмою самообслуговування, не вдаючись у подробиці. Враховуючи, що оголошення надійшло з індійської філії, цілком імовірно, що компанія хоче спочатку протестувати нову програму в Індії.

Apple вважається одним з найбільших противників неофіційних ремонтів. У iPhone 13 не можна навіть встановити дисплей від іншого iPhone 13, хоча компанія пообіцяла прибрати цю перепону колись в майбутньому.

На тлі зростаючого тиску з боку руху “Право на ремонт” Apple вперше офіційно дозволить людям ремонтувати свої власні iPhone. Програма самостійного ремонту дозволить клієнтам купувати оригінальні запчастини та інструменти Apple, а також інструкції для них. В рамках нової програми клієнти зможуть ремонтувати зламані дисплеї, камери або, наприклад, замінювати зношені батареї.

Клієнтам програми самостійного ремонту спершу запропонують переконатися, що їм зручно виконувати обслуговування гаджета самостійно, перш ніж отримувати запчастини. Для цього вони повинні будуть ознайомитися з низкою документів, щоб переконатися, що вони розуміють всю складність будь-якого даного ремонту. Якщо робота піде не так, клієнти зможуть звернутися до офіційних постачальників, щоб це зробив професіонал, але тоді їм доведеться заплатити за ремонт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я