Субота, 9 Грудня, 2023

Apple розповіла як зробити сумісний з iPhone 12 чохол MagSafe

У свіжих iPhone 12 на задній панелі є набір магнітів для простішого кріплення аксесуарів та бездротової зарядної станції. Ця технологія називається MagSafe – так само як і облишений знаменитий магнітний конектор ноутбуків MacBook. В телефонах MagSafe потребує особливої обережності: зарядна станція з нею, наприклад, може пошкодити деякі чохли. Також Apple нещодавно розповіла які вимоги для сумісних з MagSafe чохлів.

Чохли з MagSafe повинні мати стабільну товщину максимум у 2,1 мм, хоча Apple рекомендує 2,0 мм. Також аксесуар має надійно кріпитися без використання магнітів. Ще в чохлі не повинно бути інших магнітів, окрім призначених для MagSafe.

Масив магнітів MagSafe у чохлі має бути в одній площині та виконувати автоматичне вирівнювання за допомогою магнітних потоків з похибкою не більше 1,55 мм.

Самі магніти для MagSafe повинні бути неодимієво-залізно-борні (N45SH NdFeB) з покриттям NiCuNi товщиною 7-13 мікрометрів.

Сила примагнічування чохла до телефона повинна знаходитися в діапазоні 800-1100 грам-сил.

Названі специфікації є обов’язковими для виробників, які випускають аксесуари сумісні з MagSafe. Деякі експерти вважають таку обов’язковість натяком на те, що Apple хоче розбудувати велику екосистему навколо технології MagSafe.

Хоча Apple висуває суворі вимоги для сумісності з MagSafe, аксесуари з нею можуть працювати і без цього. Так Galaxy Z Fold 2 виявився сумісним з новою бездротовою зарядкою Apple на базі MagSafe. Дякувати варто магнітам у Z Fold 2, які тримають його в закритому стані.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися