Четвер, 30 Травня, 2024

Apple може представити нову ОС realityOS уже за кілька днів

Компанія Apple може представити нову операційну систему. Вона називатиметься realityOS та призначена для гарнітури віртуальної та доповненої реальності. Анонс нової ОС може відбутися на конференції WWDC, яка почнеться 6 червня.

Дві окремі заявки на торговельну марку, які подали 8 грудня 2021 року, вказані з кінцевими термінами подачі іноземних документів до 8 червня 2022 року. Це всього через два дні після основної доповіді Apple на WWDC. Інша заявка на веб-сайті USPTO містить перелік дати подання іноземної заявки до 9 червня 2022 року.

Самі документи не позначені як торгові марки Apple, але кілька підказок вказують, що ними володіє технологічний гігант Купертіно. Документи знаходяться під назвою «Realityo Systems LLC», і, як зазначають експерти  корпоративна адреса цієї компанії, є тією ж адресою, яку Apple використовувала в минулі роки, щоб утримати назви випусків macOS California перед запуском.

На початку цього року Apple випадково посилалася на realityOS у журналах оновлень App Store, що підтверджує її існування в певній якості. Про rOS, скорочено від realityOS, вперше було повідомлено Bloomberg у 2017 році з внутрішньою кодовою назвою «Дуб».

За даними Bloomberg, realityOS спочатку працюватиме на високоякісній, нішовій гарнітурі AR/VR, яку Apple планує анонсувати цього або на початку наступного року. Apple нещодавно представила свою гарнітуру змішаної реальності на своїй платі, маючи на увазі, що продукт наближається до завершення.

Гарнітура матиме два мікро-OLED-дисплеї 4K, 15 модулів камери, потужні процесори, еквівалентні чипам серії M, можливості відстеження очей, підтримку жестів руками, просторове аудіо та інші функції. Очікується, що після запуску гарнітура коштуватиме приблизно 3000 доларів.

Ходять чутки про те, чи планує Apple оголосити про підготовку цього обладнання на WWDC цього року. Але дати подання заявок на торговельну марку натякають на те, що Apple може більше поділитися своїм баченням майбутнього AR/VR. Вперше з вересня 2019 року Apple також запрошує окремих представників преси та запросила розробників із спільноти App Store відвідати спеціальну подію в Apple Park 6 червня.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися