П’ятниця, 14 Червня, 2024

Смартфони Android можуть почати відстежувати хропіння та кашель

Google працює над розширенням функцій відстеження здоров’я за допомогою смартфона Android. Компанія працює над двома новими функціями для телефонів, що дозволять надати більше інформації про якість сну.

Минулого року Google випустив нове оновлення додатка Google Fit, яке перетворило телефони Pixel на мобільні монітори серця та дихання. Функції використовують камери, мікрофон і акселерометр вашого телефону для вимірювання частоти серцевих скорочень і дихання.

Зараз Google, як повідомляється, тестує функції виявлення хропіння та кашлю для Android. Ці функції є частиною поточного дослідження команди Google Health Sensing, яке проводить дослідження Sleep Audio Collection. Інформацію про розробку виявили журналісти видання 9to5Google з коду додатку Google Health Studies.

Наразі взяти участь у дослідженні можуть штатні співробітники Google і вони повинні мати телефон Android. Умови навколишнього середовища, необхідні для цього дослідження, полягають у тому, щоб в одній кімнаті було не більше одного дорослого спального місця, який не працює в компанії-конкуренті.

Google стверджує, що команда Health Sensinog розробляє розширені можливості та алгоритми розпізнавання, щоб надати користувачам Android глибше уявлення про їхню активність уві сні.

Нічний моніторинг кашлю та хропіння, ймовірно, використовуватиме мікрофон  телефону для запису подій хропіння та кашлю під час сну. Google Nest Hub вже пропонує ці можливості. Пристрій використовує Motion Sense (на основі Soli Radar) для відстеження сну, вимірювання дихання та аналізу тривожних звуків, таких як кашель або хропіння. Fitbit також пропонує подібну функцію під назвою Snore & Detect Noise on Sense та Versa 3.

Неясно, чи буде функція виявлення хропіння та кашлю працювати у парі зі смарт-годинником чи існуватиме окремо. Поки також невідомо, чи буде це ексклюзивна функція для смартфонів Pixel, чи нею зможуть користуватися власники інших пристроїв Android.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися