Apple може в січні-березні випустити новий смартфон – iPhone SE 3

iPhone SE другого покоління дебютував у квітні 2020 року, так що між телефонами розрив приблизно в два роки.

Найближчими тижнями Apple може запустити новий бюджетний смартфон. iPhone SE 3, за чутками, з’явиться у першому кварталі 2022 року

Аналітики тайванської компанії TrendForce вважають, що новий мобільник презентують наприкінці першого кварталу 2022 року. Тобто йоо варто очікувати в лютому, або, ймовірніше, у березні.

iPhone SE другого покоління дебютував у квітні 2020 року, так що між телефонами розрив приблизно в два роки.

Оновлений мобільник отримає 5G, а ось змін в дизайні буде дуже мало. Телефон також матиме новітній процесор A15, який використовується в iPhone 13.

Передбачається, що iPhone SE третього покоління надійде з тим же 4,7-дюймовим екраном, що і поточна модель. Apple буде використовувати LCD-дисплеї, а не переходити на OLED–дисплеї, які встановлені у флагманських моделях iPhone.

Окрім процесора A15, який повинен забезпечити деяку високу продуктивність цього компактного телефону, телефон може отримати збільшений обсяг оперативної та флеш-пам’яті. iPhone SE другого покоління має тільки 3 ГБ оперативної пам’яті і починається з 64 ГБ вбудованої пам’яті.

iPhone SE 3 може стати першим в лінійці, який буде оснащений модулем камери з двома об’єктивами ззаду. Аналітики передбачають, що Apple ризикує відстати від часу, якщо в 2022 році випустить телефон тільки з одною камерою ззаду.

Коли iPhone SE 3 вийде, він, швидше за все, не буде називатися iPhone SE 3. Якщо Apple продовжить свою попередню стратегію, він знову буде називатися iPhone SE, з ярликом “третього покоління” або 2022 для ясності.

Це може внести плутанину, якщо чутки про iPhone SE Plus виявляться правдою. Очікується, що модель Plus буде більше, ніж стандартний iPhone SE, з розміром екрану 5,5 дюйма.