Майже усі гнучкі смартфони, що продаються – марки Samsung

Очікується, що частка Samsung досягне 95% в 4 кварталі 21 року

Передостанній квартал поточного року став рекордним кварталом для гнучких смартфонів. Особливі рекорди демонструє Samsung, який виготовив майже усі гнучкі смартфони, що купили в цей період, говориться у звіті DSCC.

Поставки складаних смартфонів в 3 кварталі 2021 року були більше, ніж у попередніх чотирьох кварталах разом узятих, і виросли на 215% в квартальному численні і на 480% в річному численні до 2,6 млн телефонів. Частка Samsung в поставках складних смартфонів склала 93 %, а Huawei зайняв другу позицію із 6 %.

Рекордний квартал для поставок складних смартфонів пояснюється успішним запуском Samsung Galaxy Z Flip 3 і Z Fold 3. Серпневий випуск Samsung покращених складаних пристроїв Galaxy Z Flip 3 і Z Fold 3 за більш привабливими цінами, а також активні рекламні зусилля і привабливі торгові пропозиції забезпечили безпрецедентне зростання ринку таких пристроїв.

Samsung Galaxy Z Flip 3 лідирував з часткою 60 %, чому сприяла його ціна в 999 доларів США, на 31% нижче, ніж у Z Flip 5g. Він також має більший і функціональний передній дисплей, більш яскравий основний дисплей зі змінною частотою оновлення до 120 Гц, водонепроникність і підвищену міцність.

Z Fold 3 був з часткою 23%, отримавши цінник на 11% менше в порівнянні з Z Fold 2. Девайс також запропонував поліпшеними стилусом, камерою під панеллю, водонепроникністю, підвищеною яскравістю і міцністю.

Z Flip 5g був третьою найбільш продаваною моделлю в 3 кварталі 21 року з часткою 7%. За ним слідували Mate X2 і X2 4g по 3% кожна.

На складаному ринку в 3 кварталі 21 року домінував не тільки смартфонний бренд Samsung, на частку Samsung Display припадає 95% поставок складаних панелей.

«Крім того, додаткове зростання очікується в 4 кварталі 21 року, коли продукти будуть доступні протягом усього кварталу», – говорить співзасновник і генеральний директор DSCC Росс Янг.

Поставки складаних смартфонів, як очікується, зростуть ще на 47% в квартальному обчисленні і більш ніж на 450% в річному обчисленні до 3,8 млн одиниць. Очікується, що частка Samsung досягне 95% в 4 кварталі 21 року завдяки її великому маркетинговому просуванню, підвищенню обізнаності та підвищенню доступності.

Очікується, що Z Flip 3 залишиться домінуючим у 4 кварталі 21 року з часткою 58%, за якою слідує Z Fold 3, із 36%, і Mate X2 4g на 4%.

На 2022 рік DSCC підвищив свій прогноз до 17,5 млн складних смартфонів, що в даний час становить 132%.