Субота, 15 Червня, 2024

Apple може випустити смарт-телевізор, який також слугуватиме монітором

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, Apple готує новий екран. Це буде телевізор, який зможе працювати повністю самостійно, діючи як смарт-телевізор. Але за потреби його можна підключити до Mac у ролі монітора.

Новий «розумний» дисплей може бути дуже схожий на функцію StandBy, яка з’явиться в iOS 17 пізніше цього року. Майбутня функція iPhone перетворює смартфон на міні-дисплей, коли його підключено для зарядки у горизонтальному положенні на підставці. В такому режимі смартфон відображає годинник і вибрані віджети.

У своєму інформаційному бюлетені аналітик повідомляє, що монітор може містити процесор, подібний до процесорів Bionic серії A, які Apple інтегрувала в iPhone. Це не зовсім новина, оскільки поточний дисплей Apple Studio вже має чіп A13 для функцій програмного забезпечення, пов’язаного з камерою та динаміками.

Наразі ми не знаємо багато про ключові характеристики можливого монітора, над яким працює Apple. Ходили чутки про наступника Pro Display XDR, і Apple, можливо, також наважиться на більші розміри дисплеїв із 30-дюймовою моделлю iMac на ранній стадії розробки.

Деякі користувачі сподіваються, що майбутній телевізо Apple піде на шлях розваг і дозволяттиме запускати віджети для потокових програм, як-от Netflix і YouTube, якими можна керувати через телефон. А поряд із простим відображенням годинника ми зможемо бачити нові й корисніші віджети завдяки розширеним можливостям macOS Sonoma.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися