Apple, можливо, готує повністю новий спосіб управління смартфонами з жестами в повітрі та доповненою реальністю

Китайські вендори вже зацікавилися наявними патентами Apple у подібному способі управління смартфонами

Південнокорейське видання ETNews з посиланням на джерела в ланцюгу поставок компонентів пише, що Apple готує в iPhone 2019 року повністю новий інтерфейс управління. Він буде заснований на жестах без дотиків до екрана та доповненій реальності.

Китайські вендори вже зацікавилися наявними патентами Apple у подібному способі управління смартфонами. Вони намагаються передбачити, що готує «яблучна компанія», та скопіювати її можливі рішення. Один із таких вендорів – Oppo, який показав в Oppo R17 Pro камеру з 3D-можливостями. Під час презентації представники компанії сказали, що така камера знадобиться для жестової навігації та доповненої реальності. Про камеру з 3D-можливостями у iPhone 2019 року чутки існують уже тривалий час. Упізнати її буде досить просто завдяки потрійному об’єктиву.

Також джерела в індустрії говорять, що Apple вдалося розробити масову технологію мультитач без необхідності торкатися екрана. Для цього компанія підвищила чутливість екрану з 30 мм до 50 мм, але невідомо, як вдалося подолати випадкові спрацьовування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я