Вівторок, 16 Квітня, 2024

Apple офіційно підтвердила, що старі iPhone спеціально сповільнюють

З’явилося офіційне підтвердження нової функції смартфонів Apple. Починаючи з версії прошивки 10.2.1 користувачі помітили, що їхні девайси починають працювати краще після заміни акумулятора на новий. Компанія підтвердила виданню The Verge таку поведінку гаджетів і сказала, що так поводитимуться і її майбутні пристрої.iPhone

Творець пакету для вимірювання продуктивності Geekbench перевірив зв’язок між ємністю акумулятора і продуктивністю iPhone і дійшов висновку, що зношеність батареї має помітний вплив. Зниження продуктивності пристроїв Apple у міру деградації їхніх акумуляторів пояснюється тим, що iPhone намагається підтримувати стабільний час своєї роботи. Цього можна досягти лише зниженням тактової частоти, від якої безпосередньо залежить продуктивність гаджета. На прошивці iOS 10.2 девайси зі зношеними акумуляторами раптово вимикалися через те, що батарея не могла забезпечити достатньої кількості енергії.

«Наша мета – надавати користувачам кращі можливості, що передбачає загальну продуктивність та час роботи їхніх пристроїв. Літій-іонні батареї втрачають здатність видавати великий піковий струм у холодних умовах, при низькому заряді або від старіння з часом. Це може виявитися як раптове вимкнення гаджета для захисту своїх електронних компонентів, – розповіли представники Apple. – Минулого року ми випустили нову функцію для iPhone 6, iPhone 6s та iPhone SE, щоб згладити миттєві піки, коли потрібно захистити пристрій від раптового вимкнення при перерахованих умовах. Ми розширюємо її на iPhone 7 з випуском iOS 11.2 та плануємо додати її у наші майбутні продукти».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися