Середа, 28 Лютого, 2024

Apple отримує 66% прибутку на ринку стільникових телефонів

Загальний світовий прибуток від продажів стільникових телефонів у третьому кварталі 2019 року зменшився в річному вираженні на 11% і склав 12 млрд доларів. Аналітики Counterpoint пояснюють це розширенням асортименту моделей середнього рівня. Хоча це призвело до падіння доходів основних виробників смартфонів, Apple залишається домінуючим гравцем.

У десятці провідних брендів тільки Samsung і Huawei змогли збільшити свої доходи. Apple домінує на ринку, захопивши 32% загального доходу і 66% прибутку. Постійна база преміум-користувачів на основних ринках, таких як США, ЄС і Японія, є однією з причин того, що Apple продовжує зберігати такий рівень прибутку. На думку фахівців Counterpoint, загальна екосистема Apple досить сильна, щоб гарантувати компанії стабільні доходи в найближчі роки.

Samsung займає друге місце, отримуючи 17% всього прибутку галузі. Згадане вище зростання доходів Samsung обумовлене розширенням лінійки Galaxy A і успіхом серії Galaxy Note 10.

Китайські виробники смартфонів працюють з низьким прибутком, але більшим, ніж у попередні роки. У найближчі квартали очікується поліпшення показників у зв’язку з впровадженням 5G.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися