Четвер, 13 Червня, 2024

Apple почала навчати фотографувати на iPhone

Apple вирішила навчити власників айфонів, як правильно фотографувати та знімати відео на їхні камери. Компанія випустила для цього кілька навчальних відеороликів. Вона також організувала навчальні сесії Today at Apple у деяких своїх магазинах Apple Store.

Опубліковані на YouTube ролики допоможуть дізнатися більше про можливості запису відео та створення зображень на iPhone. Перше відео має назву «Як зробити відеомонтаж у кінематографічному режимі на iPhone за допомогою Аріеля Бобб-Вілліса». Кінематографічний режим наразі доступний лише на лінійці iPhone 13.

Кінематографічний режим дозволяє користувачам акцентувати об’єкт на передньому плані. Режим змінює фокус з одного предмета на інший. Відео від відомого портретного фотографа Аріеля Бобб-Вілліса розміщено в Apple Creative Pro Jahmyra. Відео зняли в Apple Tower у Лос-Анджелесі та навколо нього.

 

 

Як зазначається у відео, користувачі можуть змінити фокус у режимі Cinematic, просто торкнувшись екрана тієї частини сцени, на яку потрібно перемістити фокус. Об’єкт у фокусі стає розмитим, а новий об’єкт стає чітким.

Коли Бобб-Вілліс і Джахміра відзняли достатньо відео, вони повернулися в Apple Store, щоб відредагувати матеріал за допомогою програми Clips, яка стандартно включена в iOS. Якщо додивитися відео до кінця, то можна побачити, як вийшли їх монтажі.

Друге відео має назву «Як знімати та редагувати ефектне літнє світло на iPhone». Матеріал викладає фотограф Едді Чен, якому допомагають професіонали Джахміра і Девід. Літнє освітлення дає можливість робити фотографії з ефектним освітленням.

Цього разу місце зйомок – Apple Antara в Мехіко. У професійного фотографа Едді є чудова цитата. Він каже: «Усе, що вам потрібно для чудової фотографії, знаходиться прямо на вулиці. Все, що вам потрібно зробити, це звернути увагу на те, як світло змінює те, як виглядають речі протягом дня». Він також каже, що йому подобається фотографувати при слабкому освітленні, тому що тіні створюють цікаві форми.

Джахміра показує нам техніку, за допомогою якої можна створювати цікаві тіні на фотографіях. Торкніться екрана iPhone із відкритою програмою камери та знову натисніть на дисплей, щоб відкрити значок сонця. Торкніться піктограми та перетягніть її вниз на повзунку, що з’явиться, щоб зменшити експозицію та збільшити тіні на фотографіях.

Едді, професійний фотограф, каже, що для створення вражаючих фотографій за допомогою тіней людей він спочатку знаходить привабливий фон, скомпонує фотографію та чекає, поки хтось пройде повз. Щоб скомпонувати знімок, він змінює параметри контрастності, тепла та насиченості.

У відео також показано, як найкраще фотографувати під час «Золотої години». Це остання година перед заходом і перша година після сходу сонця. Фотографи кажуть, що ця година забезпечує їм ідеальне освітлення для чудових фотографій.

Одна з порад, згадана у відео, полягає в тому, щоб повернути обличчя об’єкта зйомки до світла, щоб зробити портрети більш ефектними. Також рекомендується використовувати режим «Портрет» під час «Золотої години» через ефект боке, який утримує об’єкт у фокусі та розмиває фон. У відео також показано, як посилити розмиття.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися