Четвер, 13 Червня, 2024

Школа, яка заборонила телефони: результати чудові

У середній школі Сіднея заборонили мобільні телефони. Це надзвичайно позитивно вплинуло на поведінку школярів. Значно знизилися цькування та інші проблеми, учні стали фізично активнішими та більше розмовляли один з одним.

Учням 7-10 класів заборонили користуватися мобільними телефонами в школі Френс-Форест. Учні можуть приносити телефони до школи для безпеки та зв’язку, але не зможуть ними користуватися протягом навчального дня. Школярі кладуть телефони в сумку, яку після закриття неможливо відкрити, не зламавши замок.

Позитивний ефект від заборони телефонів у школі побачили уже через два місяці, каже її директор Девідсон Девід Рул. «Нарешті, за вісім тижнів політики, у школі спостерігалося зниження поведінкових проблем, пов’язаних із телефонами, на 90 відсотків», – каже він.

Рул сказав, що «настільки ясно», що мобільні телефони заважають студентам навчатися та зосереджуватися в класі та гальмують їхній емоційний та соціальний інтелект.

Він сказав, що використання телефону також безпосередньо сприяло конфлікту між студентами.

Рул сказав, що не всі учні з таким ентузіазмом сприйняли нові обмеження на дзвінки, як їхні батьки та вчителі. Деякі учні більше не приносять свої телефони до школи, сказав Рул. Вони пояснюють, що їм це не потрібно, і все, що на ньому є, може зачекати, поки вони повернуться додому.

Учениця 10 класу Анніка Хоре сказала, що спочатку обмеження були «дуже суперечливими», але незабаром учні звикли не користуватися телефонами в школі.

Більшість батьків підтримують обмеження на використання телефону в школі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися