Середа, 24 Липня, 2024

Соцмережа Twitter змінює назву на Х

Прощаємося з пташками – соцмережа Twitter змінить логотип. Це станеться вже найближчим часом, а логотип нової мережі Ілон Маск уже показав.

Ілон Маск неодноразово відмічав, що Twitter готується до ребрендінгу, і ось тепер це заявлено абсолютно точно. «Скоро ми попрощаємося з брендом Twitter і, поступово, з усіма пташками», – написав Ілон Маск у соціальній мережі, яка наразі ще називається Twitter.

Він також підтвердив перейменування соцмережі на «Х». «Якщо сьогодні ввечері буде опублікований достатньо хороший логотип Х, завтра ми запустимо його у всьому світі», – сказав Маск. Він також додав, що у якості логотипу виступить символ «Х» на чорному тлі.

Зміни в Twitter зустріли гострою критикою. За словами співзасновника маркетингової консалтингової компанії Metaforce Аллена Адамсона, ця зміна буде дуже заплутаною для величезної частини аудиторії Twitter, яка вже була засмучена соціальною платформою з огляду на низку інших серйозних змін, внесених Маском.

«Вони цього не розуміють, — сказав він. – Це відповідний кінець феноменального розкручування культового бренду та бізнесу».

Раніше цього місяця Маск запровадив нову комендантську годину на своїй цифровій платформі, обмеживши кількість доступних для прочитання твітів за один сеанс. Цей крок зустрів різку критику, оскільки він може відштовхнути більше рекламодавців і підірвати його культурний вплив як законодавця мод.

Вищий поріг перегляду твітів є частиною послуги підписки вартістю 8 доларів на місяць, яку Маск запровадив на початку цього року, намагаючись підвищити дохід Twitter. Дохід різко впав після того, як Маск зайняв компанію та звільнив приблизно три чверті робочої сили, щоб скоротити витрати та уникнути банкрутства.

У травні Маск найняв давнього керівника NBC Universal Лінду Яккаріно на посаду генерального директора Twitter.

Заманювання рекламодавців має важливе значення для Маска та Twitter, оскільки багато з них втекли в перші місяці після того, як він заволодів цією платформою соціальних мереж. Рекламодавці скоротили витрати частково через зміни, внесені Маском. Наприкінці квітня Маск заявив, що рекламодавці повернулися, але не надав жодних подробиць.

Ідея Маска щодо зміни логотипу Twitter на «X» також відбуалася тому, що Twitter стикається з конкуренцією з боку нового додатка Threads від Meta (Facebook), запущеного на початку цього місяця. Його розглядають як альтернативу для тих, хто був засмучений Twitter.

Threads виставляється як текстова версія Instagram (соцмережа обміну фотографіями) і яка, за словами компанії, пропонує «новий окремий простір для оновлень у реальному часі та публічних обговорень». За перші п’ять днів після запуску 100 мільйонів людей зареєструвалися в Threads, згідно з дописом керівника Instagram Адама Моссері.

1 коментар

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися