Неділя, 23 Червня, 2024

Apple пообіцяла вирішити «проблему 1970»

Компанія Apple пообіцяла усунути «проблему 1970» в найближчому оновленні операційної системи iOS. Через неї можна було отримати непрацездатний апарат, який неможливо було відновити за допомогою комп’ютера.

Інформація про баг в iOS з’явилася минулого тижня. Користувачі Reddit виявили, що можна зламати телефон, перевівши дату на iPhone на 1 січня 1970. Якщо апарат при цьому перезавантажували, він уже більше не вмикався. Проблема стосується всіх смартфонів iPhone, планшетів iPad і плеєрів iPad Touch, заснованих на 64-бітних процесорах Apple.

Відновити працездатність такого девайса можна тільки після від’єднання батареї. Або треба було чекати, поки вона повністю не розрядиться. Компанія Apple офіційно підтвердила інформацію про цей баг і пообіцяла виправити фатальний збій уже в найближчому оновленні своєї мобільної ОС. Також Apple повідомила, що потрібно звертатися до технічної підтримки компанії, якщо ваш пристрій вже постраждав.

Майже відразу після появи інформації про баг у соцмережах з’явилися пропозиції встановити дату на 1 січня 1970 року і перезавантажити iPhone. Це нібито дозволило б користувачам відкрити прихований «хіпі-дизайн» стандартних додатків, новий хіпі-шрифт і кілька нових шпалер. Точна кількість постраждалих від цього бага поки невідома.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися