Четвер, 13 Червня, 2024

Харків’янам подобається швидкість

Чверть харківських абонентів Vodafone уже користується 3G. А за півтора місяці роботи мережі вони досягли найвищого рівня споживання мобільного інтернету в країні. Таких показників немає навіть у Києві.

Vodafone Україна запустила свою 3G-мережу в Харкові 28 грудня 2015 року. А до того швидкісний мобільний інтернет був доступний містянам у метро. Це дозволило їм його добре спробувати: після запуску міської 3G-мережі Vodafone загальне денне споживання трафіку збільшилось на 33,6%. За рік обсяги інформації, які пересилаються в мобільній мережі, збільшилися у 5 разів.

Доступ до нової технології залучив значну кількість користувачів мобільного інтернету. Їхня кількість збільшилась на 21% з моменту запуску мережі в місті.

На сьогодні абонентам Vodafone доступне найбільше 3G-покриття в країні – це 19 обласних центрів України: Київ, Ужгород, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Одеса, Херсон, Луцьк, Чернігів, Миколаїв, Суми, Полтава, Кіровоград, Дніпропетровськ, Рівне, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль і Харків, а також їхні передмістя. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися