П’ятниця, 14 Червня, 2024

Apple пообіцяла здешевити ноутбук Macbook Air

Популярна лінійка тонких та легких лептопів Apple Macbook Air сьогодні коштує приблизно $1200, але скоро цінник можуть знизити. Директор Apple Тім Кук пообіцяв, що вартість апаратів цієї лінійки стане меншою. Він також розповів, що його фірма зайнята продуктами, які «зірвуть мозок».

Про плани щодо майбутніх гаджетів Кук розповів на щорічному загальному зібранні компанії у Купертіно. Топ-менеджер повідомив, що однією з цілей є подвоєння виручки від сервісів у 2020 році з $25 млрд у 2016-му.

Кук також розповів, що компанія має намір знизити ціну на MacBook Air з екраном високої роздільної здатності, який нині коштує $1200. На скільки компанія планує здешевити ноутбук і за рахунок чого, поки невідомо. Деякі експерти припускають, що в будь-якому випадку апарат не матиме цінник дешевше 1000 доларів.

Інвестори сьогодні очікують від Apple нового проривного пристрою на фоні зниження продажів головного нинішнього продукту компанії – смартфонів iPhone. Уперше продажі «яблучних» гаджетів показали зниження з 2001 року. Падіння продажів смартфона на 15% не зміг компенсувати навіть ріст ринку інших сервісів і продуктів компанії на 19%. Тім Кук заявив, що причиною тому є зниження курсу багатьох національних валют проти долара, внаслідок чого смартфони Apple стають невиправдано дорогими. Керівництво компанії планує врегулювати ситуацію і повернути в деяких країнах ціни до рівня минулорічних. Де, коли і на скільки скинуть ціну, поки невідомо.

Кук часто згадував як перспективний стимулятор продажів технологію доповненої реальності. Компанія також стала більше фокусуватися на сервісах та нарощенні продажів інших пристроїв, таких як Watch та AirPods.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися