Субота, 9 Грудня, 2023

Apple попрохали врятувати роз’єм 3,5 мм

Більше 200 тисяч людей прохають Apple не експериментувати зі звуковими роз’ємами. Наступним трендом мобільної індустрії може стати відмова від стандартного роз’єму підключення навушників. Apple може бути однією з перших, хто підхопить цю тенденцію.

Інтернетом ширяться чутки, що Apple збирається відмовитися від роз’єму 3,5 мм уже в наступній версії iPhone. Причиною для цього називалася завелика товщина стандартного miniJack – відмова від нього дозволить мобільникам схуднути ще на 1 мм. Це також змусить викинути стандартні аксесуари та купувати ті, які мають роз’єм Lightning, що означає додатковий прибуток для компанії.

Багатьом користувачам подібна ідея не подобається, і вони запустили петицію, щоб Apple залишила в iPhone 7 стандартний штекер. Послання до компанії починається так: «Apple хоче познущатися над своїми клієнтами. Знову». Далі її автори пояснюють, чому фірма має одуматися, наприклад, через такий крок з’явиться багато електронного сміття. Під цією петицією вже підписалося більше 217 тисяч користувачів.

Викинути на смітник свої улюблені навушники скоро можуть і користувачі Android. Керівництво Huawei – одного з найбільших китайських й одного з п’яти найбільших світових виробників смартфонів – вважає зникнення роз’єму 3,5 мм у майбутньому цілком можливим через повсюдний перехід виробників на стандарт USB-C.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися