П’ятниця, 12 Липня, 2024

Як працює 3G-телебачення від Vodafone

Нещодавно Vodafone запустив першу в Україні послугу мобільного телебачення через 3G. Тобто дивитися телепрограми можна прямо з екрана смартфона або планшета, наприклад, їдучи в маршрутці. Послуга працює через додаток Vodafone TV, який можна безплатно завантажити в Google Play і App Store. До підключення доступні два пакети послуги за ціною 21 грн на місяць кожний.

Як зрозуміло з назви, для роботи додатка потрібно, щоб у смартфоні був підключений 3G. Приємна новина в тому, що для абонентів Vodafone трафік не тарифікується. Звісно, можна дивитися мобільне TV і по Wi-Fi, але наш громадський транспорт ще не настільки просунутий, що б там не казали в КМДА.

Я протестував послугу на своєму смартфоні Meizu m2 та залишився задоволений результатом. У перші кілька хвилин перегляду програми було декілька моментів, коли відео на півсекунди «пригальмовувало», швидше за все, під час завантаження в кеш. Але після цього ніяких незручностей не спостерігалося.

Що стосується самого додатка, то він доволі простий у використанні. Після запуску ви бачите список програм та фільмів, які транслюються в цей час.

Можна вибрати телеканали за категоріями:

Щоб подивитися програму чи фільм, потрібно клікнути на телеканал, який вас цікавить, і ви потрапите в список його передач. У верхній частині натискаєте на іконку програвання, і запускається програвач.

Якщо провести пальцем з лівої частини екрана направо (або натиснути кнопку в лівій верхній частині екрана), то з’явиться загальне меню. Із нього відкривається доступ до відеотеки та радіостанцій. До речі, у відеотеці більше 5000 фільмів, мультфільмів, серіалів і шоу, серед яких всесвітньо відомі «Шерлок», Top Gear, BBC Земля та інші.

І звісно, ви можете слухати радіостанції через інтернет, які подано у вигляді списку, або можна вибирати за категоріями.

До речі, кожний телеканал або радіостанцію можна додати у «вибране», натиснувши зірочку.

Також у додатку є функція «Батьківський контроль». Тобто можна поставити пароль на доступ до певних телеканалів.

Нагадаю, що до підключення доступні два пакети послуги:

1) «Ефір», у якому можна дивитися 39 телеканалів онлайн із телепрограмою, робити TV-паузу та переглядати передачі за минулий тиждень;
2) «Кіно», який дає доступ до каталогу фільмів і мультфільмів у HD-якості.

Після встановлення додатка Vodafone TV потрібно активувати послугу, відправивши SMS на короткий номер: 30010 з текстом «1» для підключення пакету «Ефір» чи 30012 з текстом «1» для підключення пакету «Кіно».

Протестувати послугу можна безплатно – перші 7 днів користування послугою не тарифікуються. Щомісячна оплата за перегляд найпопулярніших телеканалів складе всього 21 грн. Вартість щомісячного доступу до пакету «Кіно» також складе 21 гривню.

 

  Дмитро Костюк

Дмитро Костюк
Дмитро Костюк
Головний редактор TechToday. Працює в телеком-журналістиці з 2006 року.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися