iForum оголошує конкурс на керівників напрямів форуму

Оргкомітет iForum – найбільшої ІТ-конференції України та Східної Європи – шукає нових керівників напрямів.

«Ми прагнемо зробити iForum ще цікавішим та кориснішим для наших учасників. Тепер кожен, хто вважає, що може зробити конференцію кращою, має змогу спробувати себе в ролі керівника напряму», – говорить в офіційному листі.

Вимоги до учасників наступні:

  1. Мати експертну вагу у напрямі, який прагне очолити
  2. Широке коло контактів серед вагомих експертів галузі
  3. Час та натхнення (робота на волонтерських засадах)
  4. Подати заявку на сторінці.

Заявки розглядатиме та затверджуватиме чинний програмний Оргкомітет – він не складає повноважень, і виступатиме як куратор цього експерименту.

Затверджені керівники напрямів будуть формувати тему обраного напряму та його програму, відбиратимуть спікерів та повністю курувати його реалізацію в рамках конференції. Спірні питання вирішуватимуться колегіально, на зборах Оргкомітету.

Серед нових напрямів, які ми бачимо недостатньо висвітленими на iForum та актуальними до впровадження: цифрова медицина, Smart City, Блокчейн, Green Tech, Outsource, Кібербезпека, Креативна економіка. Проте учасники експерименту можуть пропонувати і власні аргументовані варіанти.

Керівники напрямів обираються на один рік. Більше інформації тут.

Довідка. Форум інтернет-діячів (iForum) – найбільша офлайн-конференція України та Східної Європи. Форум є суспільним явищем, створеним учасниками ринку високих технологій та присвячений розвитку нових можливостей, пошуку ідей та їхнього втілення, а також аналізу світових новітніх трендів. У 2019 році iForum відвідало 13286 учасників. Цього року через пандемію івент пройшов у новому форматі – в НСК «Олімпійський» з обмеженням кількості учасників до 5 тис.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я