Понеділок, 22 Липня, 2024

Apple пропонує слухати музику та заряджати телефон за $49

Новий iPhone 7 повернув проблему, від якої страждали користувачі у 2000-х роках. А саме – на мобільнику неможливо слухати музику через дротові навушники та заряджати його одночасно. Те, що раніше було звичним та безкоштовним, зараз Apple пропонує робити за $49.

«Це розлютило дуже багатьох. Звичний 3,5-міліметровий стерео-джек був під рукою протягом 60 років. Для бездротового прослуховування користувачеві доведеться купувати нові навушники, стереосистему тощо. Можна використовувати адаптер, але це додатковий головний біль, тому що користувач не може одночасно слухати музику і заряджати пристрій», – пишуть експерти Business Insider.

Як відповідь на щойно створену проблему в лінійці аксесуарів Apple з’явиться Lightning Dock – спеціальна панель зі звичним входом для 3,5-міліметрового стерео-джека, який прибрали із самого смартфона. Цей девайс коштує 49 доларів.

lightning-dock

Виконавчий директор Apple Філл Шіллер назвав «сміливістю» рішення прибрати традиційний вихід для навушників з нової моделі смартфона. А користувачам тим часом доведеться шукати найзручніший спосіб прослуховування музики. Ось можливі три варіанти.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися