Неділя, 3 Березня, 2024

Vodafone відкрив свої тарифи в Україні

Українці вже можуть стати абонентами Vodafone, придбавши стартовий пакет Red S, Red M або Red L. До кожного з них входить 3G-інтернет, безлімітний голосовий зв’язок у мережах Vodafone та «МТС Україна», а також дзвінки, SMS та MMS на всі мережі України та в 62 країни світу.

Підключення до будь-якого з вибраних тарифів безплатне, щомісячна вартість послуг, залежно від обраного пакета, складе 30, 50 або 90 грн. Для активації тарифного пакету достатньо зробити перший дзвінок. Вибраний обсяг послуг у будь-який момент можна збільшити, доплативши різницю між пакетами послуг.

Українські абоненти Vodafone можуть користуватися доступними послугами зв’язку в Європі завдяки послузі «Роумінг, як удома». Послуга надає доступ до безлімітних дзвінків між українськими абонентами Vodafone і «МТС Україна». У вартість послуги також входять необмежені вхідні дзвінки в 15-ти найпопулярніших роумінгових країнах Європи – це Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Іспанія, Португалія, Угорщина, Ірландія, Великобританія, Греція, Нідерланди, Мальта, Албанія, Румунія і Туреччина. Замовити послугу можна самостійно, за допомогою USSD-команди 600# і кнопки виклику. Ті ж послуги, що і в домашній мережі, будуть доступні протягом 30 днів після замовлення послуги в 15 країнах Європи, де присутній Vodafone.

Придбати стартові пакети Vodafone можна в точках продажів «МТС Україна» по всій Україні.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Добрый день! Подскажите стоимость минуты из Украины на росийский номер. Спасибо

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися