Четвер, 30 Травня, 2024

Apple придумала мишку, яка буде завжди з вашим Macbook

Як би там не казали блогери-оглядачі техніки, які часто озвучують, що тачпад Macbook настільки зручний, що миша не потрібна, але Apple вважає інакше. Мишка потрібна для щоденної роботи, і технологічний гігант, схоже, придумав, як зробити так, щоб миша була завжди під рукою. Адже сьогодні, в еру тонких та легких ноутбуків, звичайна миша виявляється погано придатною для транспортування.

Поки інші виробники, наприклад, Microsoft придумують, як зробити мишу більш плоскою, щоб її було зручно носити в сумці з ноутбуком, у Apple вирішили просто вбудувати мишу безпосередньо в ноутбук.

Apple запропонувала зробити мишку однією з кнопок клавіатури MacBook. При потребі користувач знімає цю клавішу та користується нею як мишою.

Патент називається « Миша з розгортанням клавіш» і заявку на нього Apple подала у 2021 році, отримавши її затвердження нещодавно Управлінням патентів і торгових марок США.

Патент передбачає, здавалося б, звичайну клавіатуру MacBook із системою ножиць із прихованою знімною клавішею. Ця клавіша-миша містить датчик положення. Apple описує систему як «зручну, портативну та точну систему введення вказівника для комп’ютерної системи введення».

У документі стверджується, що деякі точні завдання, такі як графічний дизайн, комп’ютерний дизайн і моделювання, а також редагування великих і складних документів, краще підходять для портативної миші, ніж для трекпада. Apple визнає, що носіння окремої миші з комп’ютером може бути обтяжливим і може бути «зайвим, якщо комп’ютер уже має вбудовані вказівні пристрої».

За словами Apple, знімна кнопка-миша є життєздатним рішенням цієї проблеми. У деяких варіантах здійснення клавіша може працювати як зазвичай на клавіатурі, коли вона не розгорнута, і матиме невеликий внутрішній акумулятор.

Apple описує різні механічні системи для полегшення виймання кнопки-миші, включаючи висування однієї або кількох клавіш із корпусу вертикально, а також висування кнопки з боку горизонтально.

Патентні заявки не можна сприймати як докази найближчих планів Apple, але вони вказують на сфери інтересів компанії та на те, що вона планує розвивати за лаштунками.

Над проблемою зручного транспортування мишки працював також інший гігант – Microsoft. Компанія створила та продає мишу Arc Touch, яка в транспортному положенні майже плоска, а для роботи згинається, утворюючи дугу для долоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися