Середа, 6 Грудня, 2023

Apple розглядає можливість випустити iPhone з двома екранами

Майбутні iPhone можуть мати функцію MacBook Pro, яку всі ненавидять і від якої відмовилася сама Apple. Мова йде про додатковий сенсорний екран TouchBar у макбуках, і 13-дюймовий MacBook Pro був останнім, хто його отримав. Після цього Apple відмовилася від цієї сенсорної панелі, повернувшись до звичайних кнопок. Але здається, що Apple ще не відмовилася від цієї ідеї загалом і розглядає, як можна використати додатковий екран в iPhone.

Інформація надходить із отриманого в цьому році патенту Apple. При цьому свіжий документ є другою спробою такої ідеї – оригінальний патент датується 2011 роком і термін дії якого закінчився.

Повторний патент, здається, ідентичний оригіналу, який було видано майже десятиліття назад. Утім, це не повторна заявка на патент, незважаючи на відсутність очевидних відмінностей, а новий документ.

У самому патенті йдеться про електронні пристрої з боковими дисплеями. Такі дисплеї можуть розміщуватися на бічних гранях iPhone. Apple натякає, що технологія помістить гнучкий дисплей під захисну поверхню.

Що стосується того, для чого може використовуватися новий дисплей, то тут є багато варіантів. Сповіщення є найбільш очевидними, але з огляду на те, що останні моделі iPhone тепер мають функцію постійно включеного екрану, корисність такої речі викликає сумніви.

Альтернативні способи використання включають елементи керування музичним плеєром та елементи керування системою. Усі бічні дисплеї можуть бути оснащені можливістю керування жестами.

Зате просування такого патенту може викликати тривогу у любителів фізичних кнопок. Адже Apple потенційно може відмовитися від кнопок гучності та дій, оскільки вони розміщуються на бічній панелі, яку віддадуть сенсорному дисплею. Тривалий час існують чутки про перехід iPhone на сенсорні кнопки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися