Apple вирішила тимчасово утриматися від 5G в своїх iPhone

Стратегія Apple щодо 5G схожа на ту, яку компанія використала при розгортанні 4G LTE.

Власники Android почнуть вже з 2019 року насолоджуватися вдесятеро більшою швидкістю завантаження у мережах 5G, володарі Apple змушені будуть продовжувати користуватися 4G. «Яблучна» компанія вирішила відкласти технологію п’ятого покоління для своїх телефонів. Експерти припускають, що причиною можуть бути патентні спори.

Оператор T-Mobile стверджує, що швидкості у 5G на початку будуть від 25% до 50% більшими, ніж існуючі у 4G LTE. Згодом завантаження у мережах5G перевищить доступні у 4G від 10 до 20 разів.

Перший iPhone з підтримкою 5G може з’явитися лише наприкінці 2020 року. Телефон отримає модем 5G власного виробництва Apple. Затримка викликана фінансовими питаннями, стверджують у Venture Beat. Щоб оснастити один телефон підтримкою 5G виробникові потрібно заплатити ліцензійних відрахувань близько $21 з кожного гаджета. Для порівняння, ліцензії на технології 4G обходилися у $9,60 з кожного девайса. До цієї двадцятки доларів також потрібно додати ціну компонентів, які також коштують більше. Чим довше Apple відмовлятиметься випускати iPhone з 5G, тим більший прибуток компанія зможе отримати за рахунок зниження ціни на ліцензії та компоненти.

Стратегія Apple щодо 5G схожа на ту, яку компанія використала при розгортанні 4G LTE. Першим девайсом з модемом для роботи в мережах четвертого покоління став HTC ThunderBolt, який більше запам’ятався своєю настільки поганою якістю, що представнику HTC довелося за нього вибачатися. HTC ThunderBolt представили у січні 2011 року, тоді як першим гаджетом Apple з підтримкою 4G LTE став iPhone 5, який показали на презентації майже 18 місяців потому – у вересні 2012 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я