П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Apple виплатить $15 доларів деяким власникам iPhone 4S

Apple погодилася врегулювати тривалий шестирічний колективний позов. Компанію звинувачували у свідомому уповільненні роботи пристроїв iPhone 4S після оновлення iOS 9 у 2015 році. Тепер в рамках врегулювання цього позову деякі власники iPhone 4S можуть отримати 15 доларів США.

Груповий позов подали у грудні 2015 року юристами, які представляли групу власників iPhone 4S з Нью-Йорка та Нью-Джерсі. У судовому позові Apple звинувачували у фальшивому рекламуванні оновлення iOS 9, яке заявляло про чудову продуктивність на пристроях, які воно підтримує, включаючи iPhone 4S.

Позивачі колективно подали оперативну скаргу в цій справі, стверджуючи, що вони завантажили iOS 9 на свої пристрої iPhone 4S після того, як познайомилися з імовірно неправдивим описом Apple щодо нової операційної системи. Позивачі стверджують, що Apple помилково писала, що iOS 9 сумісна з iPhone 4S і покращить або підвищить продуктивність. Натомість, стверджують позивачі, iOS 9 значно сповільнила роботу їхніх пристроїв iPhone 4S.

Apple випустила на ринок iOS 9 під лозунгом «Найбільш просунутий мобільний досвід. Тепер навіть більше». Оновлення включало проактивні пропозиції Siri, переміщення, розділений перегляд, картинку в картинці на iPad тощо. На iPhone компанія пообіцяла «підкапотні» вдосконалення, які забезпечать більшу продуктивність.

Відповідно до судового врегулювання Apple виділила 20 мільйонів доларів на компенсацію власникам iPhone 4S у Нью-Йорку та Нью-Джерсі, які відчували низьку продуктивність після оновлення до iOS 9. Клієнти, які вважають, що мають право на 15 доларів, повинні «подати декларацію під страхом покарання за неправдиві свідчення».

Буде створено веб-сайт, на якому клієнти, які вважають, що мають право на виплату, зможуть подати форму, вказавши свої контакти та дані свого iPhone 4S.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися