П’ятниця, 21 Червня, 2024

Власників Android назвали кращими водіями, ніж володарів iPhone

Дослідження показує, що користувачі Android водять автомобіль краще, ніж користувачі iPhone. До такого висновку дійшли розробнику додатку Jerry, який є агрегатором цін на автострахування.

«Не секрет, що багато прихильників iPhone дивляться зверхньо на своїх побратимів з Android. Багато користувачів iPhone, які молодші та заробляють більше грошей, не хочуть зустрічатися з користувачами Android, а деякі кажуть, що вони навіть не надсилатимуть повідомлення комусь, у кого немає iPhone», – пишуть у блозі Jerry.

За даними Jerry, користувачі Android більш відкриті, чесні та скромніші і менше цікавляться розкішшю та соціальним статусом. Висновок стосовно вміння водити автомобіль компанія зробила, проаналізувавши поведінку 20 000 водіїв, які пройшли понад 13 мільйонів кілометрів.

Користувачі Android набагато краще сидять за кермом, ніж користувачі Android. Вони також мали вищі та безпечніші показники водіння, ніж користувачі iPhone, у кожній окремій категорії, включаючи загальне безпечне водіння, перевищення швидкості, відволікання, повороти, гальмування та прискорення.

Найбільший запас був у категорії відволікання, що означає, що користувачам Android було легше тримати руки подалі від телефонів під час водіння.

Показники, які зазвичай добре спрогнозують показники безпечного водіння, такі як вік, стать, сімейний стан, освіта та кредитний рейтинг, усі були на користь користувачів Android. Найвищі бали отримали літні люди, які перебувають у шлюбі, власники будинків, мають ступінь бакалавра чи вищого рівня та вищий кредитний рейтинг.

Користувачі Android без атестата середньої школи їздили краще, ніж користувачі iPhone з високим ступенем освіти. Зазвичай кандидати наук отримують найвищі бали водіння, за ними йдуть ті, хто має ступінь магістра та бакалавра. Тим не менш, користувачі Android, які не закінчили середню школу, перевершили користувачів iPhone зі ступенями доктора філософії, магістра та бакалавра.

Користувачі Android з поганою кредитною позицією їздили краще, ніж користувачі iPhone з хорошими кредитними рейтингами.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися