Вівторок, 16 Липня, 2024

Підтримання порядку в ярликах Windows

Робочий стіл Windows – це головне вікно всієї операційної системи, оскільки там розміщуються ярлики запуску програм, документи, фото, відео тощо. Часто буває, що друзі чи знайомі, які сідають попрацювати з комп’ютером, збивають звичний порядок їхнього розташування. Наприклад, ярлики можуть бути згруповані вручну, а хтось помилково натисне кнопку «Відсортувати за алфавітом». Цього можна уникнути, якщо заблокувати їхнє переміщення.

Для цього необхідно скористатися утилітою DeskLock. Це невелика програма розміром менше 500 кБ, яку не потрібно інсталювати. Після запуску вона блокує переміщення ярликів на робочому столі мишкою. Окрім цього, можна відключити контекстне меню за натисканням правою кнопкою миші, яке дозволяє відсортувати ярлики за стандартними схемами – за алфавітом, розміром, датою створення тощо.

Для зручності користування її варто розмістити в автозапуску, щоб переміщення іконок блокувалось автоматично навіть при перезапуску ПК. Хоча за потреби можна налаштувати, щоб програма стартувала з вимкненим блокуванням. Для швидкої її активації можна також призначити «гарячу» клавішу.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися