Неділя, 14 Липня, 2024

Apple випустить автомобіль в 2024 році

Компанія Apple знаходиться на фінальній стадії розробки свого автомобіля Apple Car та вже шукає постачальників компонентів для нього. Таку інформацію надає видання Digitimes з посиланням на індустріальні джерела. Apple веде перемовини з японськими та азіатськими постачальниками, включаючи Toyota, LG Electronics, SK Group. Масовий випуск Apple Car запланований на 2024 рік.

Вперше про проєкт розробки автомобіля Apple стало відомо близько 2015 року. Тоді інформація пор нього існувала на рівні чуток. В 2017 році Apple призупинила розробку, бажаючи сфокусуватися на основних компонентах системи автопілота. Однак в 2019 році стало відомо, що Apple знову почала розробляти повноцінний автомобіль.

Хоча інформація Digitimes щодо перемовин з постачальниками може відповідати дійсності, деякі експерти переконані, що названий термін масового запуску автомобіля в 2024 році занадто амбітний. Apple відома тим, що випускає свої розробки часто із великою затримкою, коли на ринку вже є багато аналогів.

Інформація про проєкт Apple Car офіційно не розкривається. Проте багато публікацій натякають, що в Apple активно працюють над Apple Car, яка раніше називалася Project Titan. У грудні видання Reuters також повідомляло про випуск Apple Car в 2024 році з проривною технологією акумуляторів.

У грудні 2020 року видання EconomicDailyNews повідомило, що Apple Car може з’явитися разом з iPhone 13. Це покоління смартфонів мають презентувати уже цього вересня. Деякі експерти очікують, що автомобіль можуть презентувати, але не випускати.

Електромобіль Apple Car залишається поки таємницею. Невідомо навіть який тип управління він матиме: повний автопілот або сучасні системи допомоги водієві.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися