П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Apple визнала виробничий дефект у Watch Series 6: хто має право на безкоштовний ремонт

Apple оголосила про безкоштовну програму ремонту несправних годинників Watch Series 6, які мають певну проблему з екраном. Існує невеликий відсоток цих пристроїв у розмірі 44 мм, які мають дефектний екран. Проблема призводить до того, що екран перестає працювати.

Дефект стосується пристроїв Apple Watch Series 6, вироблених у період з квітня по вересень 2021 року. Для них Apple пропонує безкоштовний ремонт.

Власники цього гаджета можуть перевірити, чи підпадають вони під гарантійний ремонт, на офіційному веб-сайті Apple. За допомогою засобу перевірки серійних номерів на веб-сайті можна визначити, чи відповідає годинник програмі ремонту.

Усі власники пристроїв Apple Watch Series 6 з дефектами екрана отримають безкоштовний ремонт годинника. Це можна зробити в офіційних установах Apple або в авторизованих сервісних центрах.

Apple каже, що ремонт стосується лише проблеми з несправним екраном в Apple Watch Series 6. Якщо в ході оцінки виявлять будь-яку іншу проблему, вартість такого ремонту буде оплачувати власник.

Користувачі Apple Watch Series 6 у всьому світі мають право на ремонт гаджетів, придбаних протягом двох років після першого продажу продукту.

Незрозуміло, що могло стати причиною появи дефектних екранів у гаджетах. Apple не уточнила, чи належать дефектні пристрої до однієї виробничої партії.

Apple Watch Series 6 були дуже успішною моделлю і допомогли підняти Apple на вершину. З того часу Apple вже випустила Watch Series 7, який також готується отримати заміну.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися