Apple Watch Pro Extreme може коштувати майже 1000 доларів

Новий топовий Apple Watch, призначений для спортсменів, туристів та інших, хто відчуває екстремальні умови під час тренувань. Гаджет матиме LTE, більший екран і металевий корпус, який краще протистоїть зовнішньому впливу.

Нова топова модель Apple Watch, призначена для екстремальних видів спорту, може коштувати близько 999 доларів, повідомляє аналітик Марк Гурман з Bloomberg. Це цінник, який майже однаковий зі стартовою ціною поточного iPhone 13 Pro. Нинішній преміум-годинник – 45-мм титановий Apple Watch Edition – стартує від 849 доларів.

З огляду на те, що новий топовий Apple Watch матиме дещо більший дисплей, нові датчики та матеріали, Гурман допускає цінник в діапазоні 900–999 доларів США. Залишилося лише пару місяців, щоб точно дізнатися, яку саме ціну встановить Apple.

Гурман порівнює модель Apple Watch у стилі Garmin з тим, що, на його думку, буде її найбільшим конкурентом – Samsung Watch Pro 5. Анонс останнього очікується наступного місяця.

Версія «Pro» від Samsung матиме трохи більший дисплей і акумулятор, ніж стандартні моделі, а також титановий корпус і більш міцний дизайн. Найдорожча версія – 44-міліметрова модель з LTE – коштуватиме приблизно половину вартості годинника Apple.

Новий топовий Apple Watch, призначений для спортсменів, туристів та інших, хто відчуває екстремальні умови під час тренувань. Гаджет матиме LTE, більший екран і металевий корпус, який краще протистоїть зовнішньому впливу.

Гурман пропонує кілька можливих назв для нового пристрою – Apple Watch Extreme, Apple Watch Max, Apple Watch Explorer Edition. Але журналіст припускає, що модель матиме приставку Pro відповідно до інших продуктів з вищою ціною.

Дисплей майбутньої новинки матиме майже два дюйми по діагоналі, що більше, ніж 1,9-дюймовий екран поточного Apple Watch Series 7 і планованого Apple Watch Series 8. Також очікується, що він матиме більш стійкий до розбиття екран і більший акумулятор, щоб забезпечити триваліший час тренування.

Орієнтована на спорт версія Apple Watch продаватиметься разом зі стандартними Apple Watch Series 8, запланованими наприкінці цього року, і Apple Watch SE, оновлення яких також очікується в 2022 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я