Вівторок, 28 Травня, 2024

Apple Watch Pro Extreme може коштувати майже 1000 доларів

Нова топова модель Apple Watch, призначена для екстремальних видів спорту, може коштувати близько 999 доларів, повідомляє аналітик Марк Гурман з Bloomberg. Це цінник, який майже однаковий зі стартовою ціною поточного iPhone 13 Pro. Нинішній преміум-годинник – 45-мм титановий Apple Watch Edition – стартує від 849 доларів.

З огляду на те, що новий топовий Apple Watch матиме дещо більший дисплей, нові датчики та матеріали, Гурман допускає цінник в діапазоні 900–999 доларів США. Залишилося лише пару місяців, щоб точно дізнатися, яку саме ціну встановить Apple.

Гурман порівнює модель Apple Watch у стилі Garmin з тим, що, на його думку, буде її найбільшим конкурентом – Samsung Watch Pro 5. Анонс останнього очікується наступного місяця.

Версія «Pro» від Samsung матиме трохи більший дисплей і акумулятор, ніж стандартні моделі, а також титановий корпус і більш міцний дизайн. Найдорожча версія – 44-міліметрова модель з LTE – коштуватиме приблизно половину вартості годинника Apple.

Новий топовий Apple Watch, призначений для спортсменів, туристів та інших, хто відчуває екстремальні умови під час тренувань. Гаджет матиме LTE, більший екран і металевий корпус, який краще протистоїть зовнішньому впливу.

Гурман пропонує кілька можливих назв для нового пристрою – Apple Watch Extreme, Apple Watch Max, Apple Watch Explorer Edition. Але журналіст припускає, що модель матиме приставку Pro відповідно до інших продуктів з вищою ціною.

Дисплей майбутньої новинки матиме майже два дюйми по діагоналі, що більше, ніж 1,9-дюймовий екран поточного Apple Watch Series 7 і планованого Apple Watch Series 8. Також очікується, що він матиме більш стійкий до розбиття екран і більший акумулятор, щоб забезпечити триваліший час тренування.

Орієнтована на спорт версія Apple Watch продаватиметься разом зі стандартними Apple Watch Series 8, запланованими наприкінці цього року, і Apple Watch SE, оновлення яких також очікується в 2022 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися