Субота, 20 Квітня, 2024

Панелі з водоростей генерують електрику, кисень та біопаливо

Біопанелі можуть всмоктувати вуглекислий газ і викачувати біомасу для використання в якості палива або добрива. це ідея мексиканського стартапу Greenfluidics. Splitterwerk Architects та інженерна компанія Arup об’єдналися, щоб створити повномасштабну демонстраційну будівлю під назвою BIQ, яка містить не менше 200 квадратних метрів панелей з водоростей.

Ці панелі беруть потік вуглекислого газу та пропускають його через воду, просочену водоростями, які поглинають CO2. Чим більше доступного сонячного світла, тим швидше будуть рости водорості, вловлюючи близько двох фунтів вуглекислого газу на кожен фунт водоростей.

Ці панелі також утримують тепло у воді. Панелі, встановлені зовні, затінюють будівлю, зменшуючи споживання енергії кондиціонером влітку. По-друге, це тепло можна зібрати, як і саму біомасу.

Біомаса, утворена BIQ, періодично фільтрується та переробляється на горюче біопаливо, яке використовується для роботи системи гарячого водопостачання будівлі. BIQ здатний стабільно покривати близько третини своїх потреб в енергії для нагрівання води.

Greenfluidics хоче створювати свої панелі в ряді привабливих дизайнів, які можуть покращити архітектуру та забезпечити зелений фокус. Однак панелі BIQ збільшили вартість фасаду будівлі в 10 разів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися