Вівторок, 16 Квітня, 2024

Як перетворити IP-камеру спостереження на вебкамеру для Windows 10

У Windows 10 build 18995 або новішої версії Microsoft додала можливість автоматичного виявлення та підключення до будь-якої IP-камери. Так називаються камери спостереження за безпекою. Якщо така камера знаходиться у одній локальній мережі з вашим комп’ютером, її можна використовувати як вебкамеру для Windows 10.

Щоб повністю скористатися цією функцією, потрібна камера, сумісна з IP-камерами ONVIF Profile S. Onvif є загальним стандартом у галузі IP-камер, що дозволяє різним виробникам виробляти камери з однаковим інтерфейсом, щоб програмне забезпечення могло працювати з цими камерами.

Корпорація Майкрософт реалізувала один із стандартів Onvif Profile S, щоб будь-яка Windows 10 під керуванням збірки 18995 або новішої версії знала, як підключитися до цих камер.

Існує кілька способів дізнатися, чи сумісна ваша камера з Onvif Profile S, але найшвидший спосіб – скористатися Windows 10 і перевірити, чи можна знайти їх у вашій локальній мережі.

Щоб під’єднатися до існуючої IP-камери у мережі, перейдіть у «Параметри» > «Пристрої» > «Додати Bluetooth» або інші пристрої.

Виберіть «Усе інше» внизу цього списку. Натиснувши «Додати пристрій», ви побачите список усіх камер, які виявила Windows.

Знайдіть ту, яку треба підключити, та натисніть «Підключити». Якщо камера захищена паролем, вам буде запропоновано ввійти в камеру.

Після успішного підключення IP-камера безпеки перетворюється на вебкамеру в Windows 10.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися