Четвер, 29 Лютого, 2024

Apple Watch Series 7 отримали нову зовнішність

Apple представила свої останні годинники Watch Series 7, які отримали новий вигляд та стали більшими. Дисплей тепер виходить практично на край корпусу. Це означає, що деякі циферблати будуть виглядати по-новому.

Рамки навколо дисплея стали тоншими на 1,7 мм, а режим завжди увімкненого екрану став на 70 відсотків яскравіше. Apple стверджує, що на дисплей нових годинників можна втиснути на 50 відсотків більше тексту, ніж у Series 6. Новий дисплей також означає нові способи взаємодії з віртуальною екранною клавіатурою, яка буде підтримувати перегортання.

Існує цілий новий набір циферблатів, що дозволяють використовувати переваги більшого екрану, включаючи модульний циферблат.

Більший дисплей не означає, що з гаджетом потрібно поводитися більш делікатно. Apple стверджує, що він стійкий до розтріскування і тепер має рейтинг IP6X. З таким рейтингом девайс повинен витримати занурення в пісок на пляжі.

Маленькі Apple Watch збільшилися з 40 мм до 41 мм, а великі – з 44 мм до 45 мм. З такими розмірами ця модель годинника стала найбільшим годинником Apple на сьогоднішній день. Однак щойно презентовані маленькі Apple Watch всього на 1 мм менше, ніж найбільші, представлені ще в 2014 році.

Як і серія 6, нова серія 7 буде забезпечувати до 18 годин автономної роботи і включати зарядний пристрій, який заряджається через USB-C замість USB-A.

Версія з алюмінієвим корпусом буде представлений в п’яти кольорах: чорному, золотому, синьому, червоному, темно-зеленому.

Окрім оновлення апаратної частини Apple Watch, інженери Apple також додали деякі нові функції для Watch OS 8. Їзда на велосипеді на відкритому повітрі тепер матиме кращу підтримку і повинна автоматично призупиняти тренування, коли користувач зупиняється на світлофорі або просто робить перерву.

Гаджет також почне надавати підтримку на тренуваннях. При падінні або спотиканні годинник зможе зв’язатися з екстреними службами.

Серія годинника Watch 3 залишається у продажі і її ціна починається з 199 доларів. Годинник Watch SE буде доступний за 279 доларів, тоді як нова серія Watch 7 розпочнеться з 399 доларів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися