Вівторок, 23 Квітня, 2024

Xiaomi готує окуляри з вбудованою навігацією

Слідом за Facebook свої нові смарт-окуляри представила Xiaomi. З технічної точки зору та можливостей вони набагато цікавіші.

Смарт-окуляри Xiaomi виглядають майже як звичайні окуляри. Вони важать 51 грам. В таку вагу інженерам вдалося розмістити, окрім оптики та оправи, вбудований в праву лінзу дисплей MicroLED, 5-мегапіксельну камеру спереду, чотирьохядерний процесор ARM, батарею, сенсорну панель на рамі, Wi-Fi, а також можливість підключення по Bluetooth. Окуляри працюють під управлінням Android, хоча Xiaomi не говорить, якої версії.

Найцікавіша частина нового пристрою – його дисплей. Екран MicroLED схожий за конструкцією на OLED, але надає більш високу щільність пікселів, триваліший термін служби і простішу структуру. Остання, за твердженням Xiaomi, полегшує інтеграцію в окуляри.

Дисплей монохромний, оскільки він повинен пропускати світло, щоб користувач міг бачити крізь нього. Кольоровий екран матиме погану якість зображення в таких умовах. На екран цих годинників можна виводити такі речі, як, власне годинник, тексти та інструкції з навігації. Також його можна використовувати для дзвінків та інших функцій.

Xiaomi стверджує, що смарт-окуляри не є просто аксесуаром. Компанія позиціонує цей пристрій. як незалежний від вашого смартфона гаджет. Цей девайс може автономно використовуватися для здійснення та прийому дзвінків, фотографування, читання текстів, отримання перекладів і багато чого іншого. Окрім цього, в окуляри також вбудовані деякі інтелектуальні пристрої Xiaomi AI.

Смарт-окуляри Xiaomi за концепцією сильно нагадують окуляри Google Glass, які також мали вбудований дисплей. Окуляри Google не стали масовими на споживацькому ринку, а з часом Google перетворив їх на інструмент для професіоналів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися