Четвер, 18 Квітня, 2024

Apple замінить iPhone Mini дешевшими Pro Max та iPhone SE 5G

Невеликі продажі iPhone Mini на фоні інших моделей «яблучних» смартфонів можуть призвести до зникнення цього надкомпактного телефону. За попередньою інформацією, Apple може припинити його виробництво. Цей апарат ще буде доступний в лінійці iPhone 13, але зникне у iPhone 14.

За даними газети Nikkei, у Apple розглядають залишити в ролі компактного апарату iPhone SE. Цей девайс продовжить використання дизайну iPhone 8, включаючи 4,7-дюймовий дисплей LCD. Смартфон iPhone Mini при схожих фізичних розмірах пропонував 5,4-дюймовий екран OLED.

Також Mini може замінити новий 6,7-дюймовий iPhone Pro Max. В лінійці може залишитися два 6.1-дюймових телефона та два 6,7-дюймових.

Хоча iPhone SE отримає свіжий процесор та 5G, але в ньому навряд чи реалізують сучасні функції як FaceID та MagSafe. Також немає відомостей про оновлення камер.

В лінійці iPhone 12 версії Mini та Pro Max стали доступними у продажу в листопаді 2020 року. Однак на той час на частку iPhone Mini довелося лише 6% продажів, тоді як Pro Max перевищив очікування та продемонстрував 20%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися