Навіщо мені потрібен 4G?

Відео не підвисає, подкасти не запинаються, і ворог не пристрелить вас через раптові «лаги»

Майже рік, як в Україні з’явився зв’язок 4-го покоління – славнозвісний 4G, але до цього часу часто запитують: а навіщо? Є ж 3G, нормально працює, у чому сенс напружуватися і змінювати SIM-карту на USIM? Як кажуть маркетологи, сенс у кращому клієнтському досвіді. А якщо сказати простіше – з 4G ми отримуємо більше за ті самі гроші.

Краще покриття

Коли мобільні оператори переводили свою мережу на 4G, вони не просто щось там перемикали в наявному обладнанні, але й доставляли нове. За словами технічного директора Vodafone Україна Євгена Фрунзи, базові станції 4G будувалися в місцях найбільшого навантаження на мережу. Це, звичайно ж, з усі обласні центри, великі та малі активні міста. На сьогодні вже більше 45% населення України покрито високошвидкісним мобільним Інтернетом.

Таким чином, поки основна маса абонентів ділить між собою 3G-мережу, ті, хто не полінувався і поміняв сімку, користуються швидким інтернетом.

Стабільна передача

У мережі 4G кращий пінг. Що це означає? Ping – це проміжок часу, за який ваш смартфон отримує відповідь від запитуваного ресурсу (сервера). Чим менше ping, тим швидше відбувається інтернет-з’єднання, а отже, менше «провалів» у зв’язку.

Перегляд відеороликів, прослуховування онлайн-аудіоподкастів і навіть онлайн-ігри – усе це працює і на 3G. Але на 4G ці речі працюють стабільніше. Відео не підвисає, подкасти не запинаються, і ворог не пристрелить вас через раптові «лаги».

«Заливка» без проблем

Ніщо так не пригнічує сучасну людину, як повільна заливка фотографій в Instagram. У 4G-мережі це відбувається в 7 разів швидше, ніж у 3G.

Для професійних фотографів це взагалі величезне полегшення в роботі. Але і для нас, простих смертних, можливість миттєво поділитися «луком» теж гріє серце.

4G реально швидший

Значно швидший – як та блискавка. І зауважте, що сайти стають все більш «важкими», відеоконтент – усе більш популярним, а людей зі смартфонами – усе більше.

Світ готується перейти в еру 5G, так що немає сенсу сидіти на морально застарілій технології, тим більше що заміну сімки неконтрактний абонент може зробити самостійно, купивши спеціальний пакет «Відновлення та заміна SIM-карти» і зателефонувавши на 222.

Також до кінця лютого в магазинах Vodafone нова сімка коштує всього 10 коп. Так що рекомендую сходити в магазин і поміняти свою стареньку сімку, на сучасний і швидкий USIM. А якщо ви контрактний абонент, то зміна SIM-карти взагалі безкоштовна, тільки паспорт не забудьте.

Як поміняти сімку, не виходячи з дому?

Це ще простіше. Заповніть форму на сайті і отримай SIM-карту в подарунок. SIM-карту доставлять у вашу поштову скриньку.

Не гальмуйте, переходьте на 4G.