Apple зайнялася розробкою власного стільникового модема

Apple активно шукає інженерів у місті Сан-Дієго, яке цікаве тим, що там також знаходиться штаб-квартира Qualcomm

Apple нещодавно «побила горщики» з Qualcomm, а модеми від Intel виявилися не такими якісними. Тому «яблучний» гігант вирішив зайнятися самостійною розробкою цього компонента. Таких висновків дійшли журналісти Bloomberg, проаналізувавши відкриті вакансії Apple.

Apple пропонує інженерам роботу над багатьма типами компонентів та чіпів, з фірмовим співпроцесором для штучного інтелекту та бездротовими рішеннями включно. Компанія шукає спеціалістів з основних бездротових протоколів, таких як LTE та Bluetooth, а також знайомих з новинками на кшталт 5G та міліметровими радіохвилями.

За даними журналістів, Apple активно шукає інженерів у місті Сан-Дієго, яке цікаве тим, що там також знаходиться штаб-квартира Qualcomm. Цього місяця компанія опублікувала 10 вакансій для фахівців з цього регіону. Це перший раз, коли вона публічно шукає людей на подібні посади.

Інженери Apple уже працюють у таких містах, як:

  • Портленд, де сусідом є Intel;
  • Остін, де працює AMD;
  • Орландо, де також сусід AMD;
  • Хайфа та Херцлія, де поруч підрозділи Intel;
  • Мюнхен, неподалік від Infineon Technologies AG;
  • Тайпей – власний центр розробки екранів Apple;
  • Токіо, поруч з виробником чіпів Toshiba.

Apple кілька років поспіль нарощує компоненти власного виробництва. Це дозволяє компанії мати більшу гнучкість та ретельніше адаптувати одні елементи до інших. Також такий підхід дозволяє Apple краще контролювати свої витрати на компоненти.

Починаючи з 2011 року в iPhone використовувалися модеми від Qualcomm. Однак з 2017 року Apple почала також використовувати рішення від Intel. Цього року Apple відмовилася платити ліцензійні відрахування Qualcomm, через що на неї подали до суду. В Apple вирішили при цьому взагалі відмовитися від продукції Qualcomm.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я