Середа, 24 Липня, 2024

Apple збільшує мінімальний обсяг пам’яті в iPhone

Корпорація Apple подвоїть обсяг постійної пам’яті у своїх нових смартфонах. Про це пише газета The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на близьке до виробника джерело.

iPhone-7-design-c-1[1]

Сьогодні мінімальний обсяг диску на iPhone становить 16 ГБ, а моделі з 32 ГБ недоступні. Через це близько 8% користувачам мобільників Apple доводиться щодня видаляти збережені на своєму пристрої дані. На цьому Apple заробляє додаткові мільярди прибутку, адже власники змушені купувати гігабайти пам’яті за завищеною ціною. Apple також продає зовнішній адаптер для підключення карток SD. Деякі користувачі намагаються зекономити під час ризикованої операції пересадки флеш-накопичувача більшого обсягу у свій iPhone, отримати додаткові гігабайти можна значно простіше, підключивши до мобільника картку SD.

У наступному iPhone обсяг вбудованого флеш-накопичувача буде починатися не з 16 ГБ, як у iPhone 6s, а з 32 ГБ. При цьому невідомо, скільки із цього місця займе операційна система та системні файли.

Рік тому старший віце-президент з маркетингу Apple Філ Шиллер, виступаючи на захист 16-гігабайтних телефонів, говорив, що такі апарати є більш доступними для користувачів, а брак пам’яті дозволяє компенсувати хмарний сервіс iCloud.

Наступний iPhone, який має з’явитися восени, буде схожий на iPhone 6/6s. Основні візуальні відмінності будуть полягати у відсутності 3,5-міліметрового роз’єму для навушників і зміні ліній антен. Більш радикальне оновлення «яблучних» смартфонів очікується у 2017 році. Це буде ювілейний рік – iPhone виповниться 10 років.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися