Прототип нової батареї Nissan: до 500 км на одному заряді

Компанія Nissan продемонструвала прототип акумуляторного блоку нового покоління, призначеного для використання в автомобілях з електричним приводом.

Наприкінці минулого року компанія Nissan презентувала електромобіль Nissan LEAF 2016, який, згідно з даними виробника, порівняно з попередником забезпечує  приріст запасу ходу в 26% на одному заряді. Цього вдалося досягти за рахунок використання блоку акумуляторів ємністю 30 кВт*год замість колишніх 24 кВт*год. У результаті максимальна дальність ходу зросла з 200 до 250 км.

nissan2[1]

Новий прототип має ємність 60 кВт*год. Встановлення такого блоку в Nissan LEAF теоретично дозволить збільшити запас ходу до 500 км. Для порівняння: електричні седани Tesla Model S, згідно з технічними характеристиками, здатні подолати без підзаряджання до 470 км. Рекордом ж для Model S є пробіг близько 730 км на одному заряді: щоправда, цього вдалося досягти під час руху без різких прискорень і гальмувань за маршрутом, який був прокладений у такий спосіб, щоб оминати будь-які затори і дорожні роботи.

nissan1[1]

Новий акумуляторний блок Nissan в довжину і ширину ідентичний версії на 30 кВт *год, але має більшу висоту. Завдяки новітнім технологіям новий блок ємністю 60 кВт*год заряджається до 80% усього за 30 хвилин, так само, як блок удвічі меншої ємності.

Ціна та строки появи новинки на ринку поки що залишаються невідомими.

Джерело: 3DNews

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я